Ash vs Evil Dead Ash přesune svůj boj se Smrtelným zlem na české HBO

Ash přesune svůj boj se Smrtelným zlem na české HBO

Ash přesune svůj boj se Smrtelným zlem na české HBO

První řada seriálu Ash vs Evil Dead skončila na americké kabelové stanici Starz uplynulý víkend. Než se ale seriál vrátí s novou sérií během druhé poloviny tohoto roku, budou se s ním čeští diváci moct blíže se­známit skrze webovou službu HBO GO, která první řadu uvede už v březnu.


6 0
5.1.2016

Celá první řada seriálu Ash vs Evil Dead bude zveřejněna naráz v rámci webové služby HBO GO 1. března 2016 jak s českým dabingem, tak i v originálním znění s titulky. A přestože zatím není jisté, kdy bude seriál uveden i na obrazovkách klasického HBO, mohlo by se nejspíš jednat o období pár měsíců právě po této premiéře. Pokud bychom se totiž odkázali na další nový seriál stanice Starz s názvem Pot a slzy, tak ten byl na HBO GO zveřejněn 8. listopadu 2015, zatímco první epizoda měla na klasickém HBO premiéru až dnes.

(odběratelé služby HBO GO se první řady dočkají už v březnu; FOTO: Starz)


Pokud by tedy uvedení seriálu Ash vs Evil Dead mělo probíhat obdobně, pak první epizody by se diváci televizního HBO mohli dočkat v průběhu května. Bližší informace o českém názvu seriálu či obsazení dabingu zatím známy nejsou, jakmile se však dozvíme více, budeme vás informovat.

Diskuze /4

Big_Boss

Tk název bude asi něco jako jako Ash vs Smrtonosné zlo nebo Ash proti Smrtelnému zlu. Dabéra si fakt pro Bruce Campbella neumím představit. Máte nějaké kandidáty?

#2 Hurley
5.1.2016 | 23:18:29
Hurley

#1 Big_Boss: V Burn Notice ho daboval Pavel Šrom, kterej by se podle mě mohl docela hodit i tady. Jinak taky bych se asi nejvíc přikláněl k překladu „Ash vs Smrtelné zlo“. Jen fakt doufám, že se do názvu nebudou snažit nějak cpát Lesního ducha. :)

webmaster
6.1.2016 | 7:58:12
atack

tak at to vydá HBO u nás jak serial GoT a pěkne edici jinak to nema moc význam tahle zpráva každej fanda to ma stejně stáhle nebo hledel na netu a čumět na dabing kterej stejně bide stat za houby :(

6.1.2016 | 16:36:48
dj.koala

Tak nakonec od 5.března na Cinemaxu ;-)

24.2.2016 | 17:49:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás