Ash vs Evil Dead Ash vs Evil Dead oficiálně na Tumblru

Ash vs Evil Dead oficiálně na Tumblru

Ash vs Evil Dead oficiálně na Tumblru

Přestože na seriálu Ash vs Evil Dead pracuje generace filmových veteránů ze staré školy, rozhodně jim nedělá žádný problém využívat k jeho propagaci i současná sociální média. Od dnešního dne je seriálový Evil Dead proto na Tumblru, a to i se speciální zprávou od Bruce Campbella.


3 0
30.6.2015

Po rozjetí oficiálního profilu Ash vs Evil Dead na Facebooku a Twitteru (kde je mimochodem velmi aktivní i jeho hlavní hvězda Bruce Campbell) tento seriál přichází i se zcela novým profilem pro Tumblr, mikroblogovou sociální síť populární zejména pro její snadno šiřitelný obsah a tuny nejrůznějších pohyblivých obrázků.

Jak se navíc můžete přesvědčit v níže přiloženém videu od samotného Bruce Campbella, tento profil nebude jen tak pro parádu, ale můžeme se na něm v budoucnu těšit na nejrůznější nové zajímavé fotky a videa.


Kromě stylového designu tato stránka zatím ale nic nového nenabízí. Aktuálně obsahuje trailery a fotky, které už dobře známe, plus i sérii gifů z těch nejikoničtějších scén původní trilogie, a sbírku fanouškovských výtvorů, ke kterým můžete eventuálně přidat i svůj vlastní. Tumblr Ash vs Evil Dead rovněž nabízí i možnost nechat na stránce různé otázky na seriál a doufat v jejich zodpovězení.

Vedle nového Tumblru se zároveň vyplatí sledovat i Twitter, kde stále přibývají zajímavé fotky z natáčení. Na závěr si pak připomeňme ještě nejen to, že premiéra tohoto seriálu nás na kabelové stanici Starz čeká už tento podzim, ale také že bychom se už za necelé dva týdny měli v rámci amerického Comic-Conu dočkat vůbec prvního plnohodnotného traileru.

FOTO: ashvsevildead­.tumblr.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás