Ash vs Evil Dead Bruce Campbell slibuje spoustu krve i možné další filmy

Bruce Campbell slibuje spoustu krve i možné další filmy

Bruce Campbell slibuje spoustu krve i možné další filmy

V rámci každoroční červencové tiskovky amerických televizních kritiků se před pár týdny opět sešli Bruce Campbell, Sam Raimi a další herci a tvůrci stojící za připravovaným seriálem Ash vs Evil Dead. Řeč se přitom stočila k možným budoucím filmům i množství krve v samotném seriálu.


4 0
13.8.2015

Na sešlosti Television Critics Association byli v rámci seriálu Ash vs Evil Dead přítomni představitel hlavní role Bruce Campbell, režisér, scenárista a producent Sam Raimi, scenárista a showrunner Craig DiGregorio a herečka Lucy Lawless. Na přetřes přišlo několik témat, které už byly rozebrány dříve, například na letošním Comic-Conu. Dočkali jsme se přitom ale i několika čerstvých zajímavostí.

Při položení otázky, na jaké množství krve se v seriálu můžeme těšit oproti původní trilogii, Bruce Campbell odpověděl:


Při natáčení jedné scény jsem oslepl. Zkuste si to představit. Vlezte do sprchy a pusťte si vodu do očí. Tolik krve v tom seriálu bude. Už jsem se stačil krví zalknout a taky z ní oslepnout. To už je vážně dost krve. Takže pokud ji od nás očekáváte, jen račte.

Že bude v seriálu hodně krve není žádné tajemství. Spoustu jsme jí viděli už na několika fotkách a hlavně i v samotném traileru. Bruce se v jednom ze starších rozhovorů navíc zmínil o pivním sudu, který se pro potřeby natáčení celý napustil krví.

(krve v novém seriálu rozhodně nebude málo; FOTO: ew.com)

Druhá a ještě zajímavější Brucova reakce pak přišla ve chvíli, kdy tato ikona původní filmové trilogie přemítala nad tím, co bude nový seriál asi znamenat pro pokračování celé série Evil Dead.

Tenhle seriál nás přinutí natočit víc filmů. Tohle je jen pět hodin programu. Pak budeme potřebovat ještě osm dalších filmů. A čtvrtý film by mohl fungovat… Ať už fanouškům dáme cokoliv, nikdy jim to nebude stačit.

Přestože v otázce „osmi dalších filmů“ lze jistě vidět jistý nadhled, zdá se, že Bruce možnost vzniku dalších filmů vidí jako reálnou, pokud bude mít seriál úspěch. Už dříve se Bruce i se Samem Raimim nechali slyšet, že pokud bude o pokračování seriálu zájem, může dohromady vzniknout až pět sérií. Pak by docela dávalo smysl, že celý seriál by byl zakončen celovečerním filmem či že bychom se nějakého filmu dočkali i v průběhu seriálu. Ostatně nezapomínejme, že, jak se zmínil Sam Raimi ve svém rozhovoru, i tento seriál byl původně zamýšlen jako film.

Vše ale každopádně stojí a padá na fanoušcích a na tom, jaký úspěch bude mít tento seriál, který by vlastně ani nevznikl, kdyby se fanoušci dalšího pokračování původní série Evil Dead tolik nedožadovali. A konec konců, pokud Brucovi vydrží zdraví a natáčení pro něj už nebude tolik náročné jako v osmdesátých a devadesátých letech během původní trilogie, dalších několik let věnovaných jeho postavě Ashe Williamese by dávalo smysl.

(Bruce to s postavou Ashe táhne už čtyřiatřicet let; FOTO: Renaissance Pictures)

Už první řada seriálu staví na tom, že Ash už rozhodně není nejmladší, a když může Arnold Schwarzenegger ve svých sedmašedesáti letech hrát terminátora, proč by Bruce Campbell ještě za dalších pět let, kdy mu bude „teprv“ dvaašedesát, nemohl hrát Ashe Williamese?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás