Ash vs Evil Dead Co zatím víme o druhé řadě?

Co zatím víme o druhé řadě?

Co zatím víme o druhé řadě?

Předprodukce druhé řady seriálu Ash vs Evil Dead na Novém Zélandu započala již před pár dny, což znamená, že zahájení samot­ného natáčení je jen otázkou času. Kdy se ale druhé série vlastně vůbec dočkáme a co nás v ní nejspíš čeká? Pár zákulisních detailů známe už dnes.


5 0
7.2.2016

Přestože konkrétní datum uvedení ještě nebylo oficiálně ohlášeno, druhá řada seriálu Ash vs Evil Dead na stanici Starz nejspíš odstartuje opět v průběhu Halloweenu (přestože v našem článku o sledovanosti první řady jsme si psali, že by pro seriál bylo lepší naplánovat premiéru spíše o něco dřív). Showrunner Craig DiGregorio navíc potvrdil, že druhá řada, stejně jako ta první, se bude skládat z deseti epizod. Každá z nich si navíc podle nepřímého vyjádření Bruce Campbella na jeho Twitteru ponechá již zavedený půlhodinový formát.

Co se týče samotného příběhu druhé řady, jednotlivé dosud známé ústřední body hlavní zápletky si můžete přečíst v lednovém rozhovoru s Craigem DiGregoriem. Právě v tomto rozhovoru je pak mimo jiné zmíněno i to, že druhá řada se bude více točit kolem samotného Ashe a jeho minulosti, přičemž bychom se možná mohli setkat i s jeho rodiči. A přestože žádné konkrétní obsazení dosud nebylo ohlášeno, Bruce Campbell se nikdy netajil tím, že je velkým fanouškem amerického herce Williama Shatnera (kapitán James T. Kirk z klasického Star Treku), kterému podle všeho i sám chtěl nabídnout roli ve druhé řadě.


Zatím se sice pohybujeme na poli spekulací, přesto je ale více než pravděpodobné, že Williamu Shatnerovi bude nebo už dokonce možná byla nabídnuta role Ashova otce. A jelikož sám Campbell už na konci ledna avizoval, že nás čekají velké castingové novinky pro druhou řadu, jak to s možností Shatnerova obsazení je doopravdy zjistíme nejspíš už brzy.

Další informace o nové řadě už jsou pak velmi strohé. Podle některých zdrojů se na Zélandu právě trénuje kůň pro kaskadérku Lucy Lawless, což by mohlo znamenat, že i samotná představitelka kultovní Xeny se ve druhé řadě Ash vs Evil Dead opět vrátí do sedla. Podle dalších informací pak bude hned první epizodu druhé série režírovat Rick Jacobson, který odvedl výbornou práci už v rámci finálního dílu řady první. Zároveň však nabíledni stále zůstává dosud nezodpovězená otázka: jak se bude na druhé sérii režijně podílet Sam Raimi, tvůrce původní filmové trilogie?

FOTO: Starz

Diskuze /7

pozitkar

Díky za článek :-)

7.2.2016 | 21:07:03
PecaCZE

Snad ten Raimi zůstane nebo zvládne obojí :)

#3 Hurley
7.2.2016 | 21:55:21
Hurley

#2 PecaCZE: Co obojí?

#4 PecaCZE
webmaster
8.2.2016 | 8:00:26
PecaCZE

#3 Hurley: Jak jsi psal, že je otázkou jak se bude podílet Sam Raimi na druhé řadě… před několika dny jsem četl, že se má možná podílet na nějakém filmu, a že se kvůli tomu neví jestli bude spolupracovat i na Ash vs Evil Dead.

#5 Hurley
8.2.2016 | 15:29:29
Hurley

#4 PecaCZE: Zajímavý, o tom sem neslyšel (a na IMDb zatím nic nemá). Tak sem zvědavej. :)

#6 PecaCZE
webmaster
8.2.2016 | 16:54:51
PecaCZE

#5 Hurley: Sam Raimi jedná se studiem Sony o remakeu Proroka, úspěšné francouzské kriminálky z roku 2009. V tuhle chvíli už je k dispozici nový scénář od Dennise Lehanea. Asi má ještě čas :)

#7 Hurley
8.2.2016 | 17:29:39
Hurley

#6 PecaCZE: Už to čtu. Ale to je v takovým stádiu, že i když se to odklepne, tak natáčet by se stejně začalo až tak ke konci roku/za rok. Myslím, že zatím sme v suchu. :)

webmaster
8.2.2016 | 18:34:20
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás