Ash vs Evil Dead Ioláos na režisérské stoličce šesté a sedmé epizody

Ioláos na režisérské stoličce šesté a sedmé epizody

Ioláos na režisérské stoličce šesté a sedmé epizody

Ash vs Evil Dead toho má se seriály Herkules a Xena společného docela hodně, od producentů přes prostředí Nového Zélandu až po herecké hvězdy. A v následujících dvou dílech nás čeká spojitost další – režírovat je totiž bude Michael Hurst alias Herkulův věrný společník Ioláos.


10 0
4.12.2015

Nejedná se ale zároveň o žádný úlet televizní hvězdičky, která by si na stará kolena chtěla zkusit režírování. Osmapadesátiletý Novozélanďan Michael Hurst je zkušeným režisérem už od konce 90. let, kdy stál hned za několika epizodami původního HerkulaXeny. Dále režíroval řadu epizod i v dalších seriálech jako Jack of All Trades (v hlavní roli s nikým menším než se samotným Brucem Campbellem) nebo Legend of the Seeker.

Stojí i za osmi epizodami seriálového Spartaka (v němž si i střihl menší roli), který, stejně jako Ash vs Evil Dead, běžel na stanici Starz a pocházel z produkce Roba Taperta. Konkrétně v rámci Ash vs Evil Dead pak Michael Hurst režíroval obě dvě následující epizody: The Killer of Killers a Fire in the Hole. A minimálně podle traileru na příští epizodu se určitě máme na co těšit.


(Michael Hurst a Bruce Campbell jako Ioláos a Autolykos v seriálu
Hercules: The Legendary Journeys; FOTO: Renaissance Pictures, Universal Television)

Po dvou Hurstových epizodách nám do konec série zbývají jen pouhé tři díly. Osmou a devátou epizodu režíroval Tony Tilse (Farscape, Underbelly), zatímco finále, které nás čeká v sobotu 2. ledna, zase Rick Jacobson, který má na svém kontě vedle řady seriálů jako Spartakus, Xena, Herkules, Akta X nebo Dominion, i béčkový snímek Bitch Slap, ve kterém si menší role střihli hlavní hvězdy původního Herkula a Xeny, a to včetně Michaela Hursta či Lucy Lawless.

Diskuze /5

Lucifrid

Campbellova Autolyka jsem měla hodně ráda, stejně jako Raimiho Joxera a trojku mých oblíbenců zakončoval zesnulý Kevin Smith jako Áres.

#2 Hurley #4 PenaPP
webmaster
4.12.2015 | 10:21:17
Hurley

#1 Lucifrid: Koukni na to Bitch Slap. Ona je to strašná ptákovina sice, ale mihnou se tam všichni čtyři. Sorbo, Lawless, Hurst aji O'Connor. :)

webmaster
4.12.2015 | 10:44:27
5825

Já chci Gabrielu! :D

4.12.2015 | 16:56:19
PenaPP

#1 Lucifrid: : Jo, jo – Kevina Smithe jsem měl jako Área rád. Měl dokonce našlápnuto na slušnou kariéru (po boku Bruce Willise se měl objevit ve filmu Slzy slunce), ale bohužel to dopadlo úplně jinak :(

#5 Hurley
5.12.2015 | 21:36:44
Hurley

#4 PenaPP: Vím že to byla tehdy docela tragédie. Měl právě našlápnutou velkou kariéru přesně jak říkáš, a pak snad spadl z nějaký zdi, kterou chtěl přelézt? Prostě na první pohled úplná triviálnost, ale pak podlehl zraněním.

webmaster
6.12.2015 | 8:13:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás