Ash vs Evil Dead Michelle Hurd si zahraje Ashovu první lásku

Michelle Hurd si zahraje Ashovu první lásku

Michelle Hurd si zahraje Ashovu první lásku

Cesta do hlubin Ashovy minulosti zdá se nekončí. Po nedáv­ném obsazení Lee Majorse a Teda Raimiho se k hereckému ansámblu druhé řady seriálu Ash vs Evil Dead totiž přidává i devětačtyři­cetiletá ame­rická herečka Michelle Hurd, která si zahraje Ashovu lásku ještě ze střední školy.


5 0
25.2.2016

Vypadá to, že Linda přece jen nebyla první Ashovou vážnou známostí, jak se mnoho fanoušků původní filmové trilogie Evil Dead dodnes domnívalo. V druhé řadě seriálu Ash vs Evil Dead se totiž máme setkat s Ashovou přítelkyní ještě ze střední školy, která tak doplní jeho otce a nejlepšího přítele z dětství v rámci dějové linie, která bude Ashe konfrontovat s jeho minulostí.

Tuto Ashovu první velkou známost si zahraje Newyorčanka Michelle Hurd, kterou můžete znát například ze seriálů Hawaii Five-0 nebo Law & Order: Special Victims Unit (navíc se objevila i v jedné epizodě loňského netflixovského hitu Jessica Jones). Na samotném jejím obsazení je pak zajímavé to, že ve svých devětačtyřiceti letech je Michelle Hurd o celých osm let mladší než Bruce Campbell, představitel její středoškolské lás­ky.


Trošku překvapivé je navíc třeba i to, s kolika lidmi z Ashovy minulosti se ve druhé řadě máme setkat vzhledem k tomu, že minimálně začátek této série se má odehrávat v Ashově vysněném Jacksonville. Už v první sérii Ash zmiňoval, že v Jacksonville nikdy nebyl, přesto však dosavadní castingové novinky druhé řady naznačují, že na Floridě možná vyrůstal a do Michiganu se přestěhoval až při odchodu na vysokou školu. Druhou možností by pak bylo, že Jacksonville nakonec nebude tak vysněným místem, jak si Ash představoval, a ještě na začátku druhé řady se tak promptně vrátí zpět do Michiganu, kde už by tolik postav z jeho minulosti dávalo podstatně větší smysl. Jak to ale bude doopravdy, na to si ještě nějakou chvíli budeme muset počkat.

Podle několika nových informací se pak vedle Ashovy konfrontace s jeho minulostí a Rubyiny snahy udržet si kontrolu nad zlými silami můžeme těšit i na vedlejší dějové linky s Kelly, která se opět vydá na cestu pomstít smrt svých rodičů, a Pabla, jenž bude trpět psychickým traumatem způsobeným událostmi finále první sezóny.

Diskuze /1

Ashley Williams

No sem na to každopádně zvědavej dofejme že tahle sezóna bude trošku lepší než ta první… některé epizody by mohli být víc hororové… :)

26.2.2016 | 0:53:39
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás