Ash vs Evil Dead Natáčení Ashova návratu začalo

Natáčení Ashova návratu začalo

Natáčení Ashova návratu začalo

Natáčení nového seriálu stanice Starz Ash vs Evil Dead začalo uplynulou středu 15. dubna v novozélandském Aucklandu. Na svém Twitteru o tom informoval producent seriálu Rob Tapert, zatímco jeho manželka Lucy Lawless v nedávném rozhovoru nastínila pár dalších zajímavých detailů.


3 0
19.4.2015

První klapka nového hororového seriálu Ash vs Evil Dead navazujícího na kultovní filmovou trilogii padla na Novém Zélandu před třemi dny. Na desetidílné první řadě se zatím podílí přes tři sta členů většinou místního štábu a natáčení bude pokračovat po většinu letošního roku, přičemž premiéry první epizody bychom se měli dočkat v průběhu Halloweenu.

Pro Roba Taperta, režiséra Sama Raimiho (který se osobně ujal režie první epizody) ani představitele hlavní role Bruce Campbella pak natáčení na Novém Zélandu není žádnou novinkou, v 90. letech zde totiž všichni pracovali například na kultovních seriálech Herkules a Xena.

A když už jsme u Xeny, o seriálu Ash vs Evil Dead se nedávno rozpovídala i bývalá představitelka samotné princezny bojovnice Lucy Lawless, která je zároveň Tapertovou ženou. Lawless se v úterý 14. dubna zúčastnila živého rozhovoru pro server Huffington Post, jehož celý záznam můžete zhlédnout zde. Samotný rozhovor se zaměřoval na mnoho aspektů hereččiny kariéry, od její kultovní role Xeny přes menší úlohy v seriálech Battlestar Galactica, Spartacus či Agents of S.H.I.E.L.D., až po její aktuální roli v seriálu Salem. Na přetřes však sem tam přišel i seriálový Evil Dead, jehož bude Lawless součástí. Zde je krátké shrnutí toho nejdůležitějšího, co herečka v rozhovoru uvedla:

Zatím to vypadá jako pěkná staromilská krvárna, i když jsem ještě nečetla všechny scénáře, takže vám toho neřeknu moc. Tohle je ale hrubý nástin: znovu navštěvujeme zhruba 50letého Ashe, který pořád pracuje v nějakém podřadném obchoďáku. […] Je zároveň docela na dně a já budu hrát postavu, která ho nemilosrdně trýzní. Protože když se nad tím zamyslíte, trilogie Evil Dead je celá o trýznění Ashe jakožto postavy.

(Lucy Lawless jako hraběnka Marburg v seriálu Salem; FOTO: WGN America)

Lucy Lawless dále potvrdila středeční začátek natáčení, ke kterému se ona připojí v květnu (po dotočení její role v Salemu). Dále pak uvedla, že celý nápad Ash vs Evil Dead značí jakési znovushledání starých známých. Jak svého manžela Roba Taperta, tak i Sama Raimiho a Bruce Campbella totiž Lawless díky Xeně a Herkulovi zná už dobrých dvacet let. A to je nejspíš také důvod, proč se herečka k seriálovému Evil Dead upsala dlouhodobě:

Už je to hodně dlouho (co jsem se dlouhodobě upsala k seriálu). Trvalo mi totiž docela dlouho najít seriál, kde bych si s jednotlivými lidmi skutečně padla do noty a kteří by to u mě viděli stejně. Protože je to trochu jako manželství. Prostě nechcete lézt do postele s někým, o kom si myslíte, že druhý den ráno už si vás nebude vážit. Anebo obráceně. A kdyby nebylo Ash vs Evil Dead, zůstala bych u Salemu, protože lidí, kteří na něm dělají, si nesmírně vážím. Je to úžasná komunita.

Protože natáčení seriálu Ash vs Evil Dead teprve začalo, konkrétní informace z jeho průběhu zatím bohužel nemáme. To by se však mohlo brzy změnit a my se tak snad časem dočkáme dalších novinek či fotek z natáčení. Proto pozorně sledujte náš web.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás