Ash vs Evil Dead Nový con a nové ukázky pro Ash vs Evil Dead

Nový con a nové ukázky pro Ash vs Evil Dead

Nový con a nové ukázky pro Ash vs Evil Dead

Včera v New York City odstartoval největší podzimní festival sci-fi a fantastiky na americkém východním pobřeží – New York Comic Con – který tu bude probíhat až do neděle a na kterém nechybí ani seriál Ash vs Evil Dead. Na jaké novinky a možné nové ukázky se tedy můžeme těšit?


3 0
9.10.2015

Přestože oficiální program seriálu Ash vs Evil Dead na newyorském Comic Conu začíná až v sobotu, fanoušci si jeho různé atrakce užívají už od včerejška. Podobně jako na letním sandgiegském Comic-Conu, i zde si mohou Ashovi fanoušci například projít jeho přívěs, či navíc obdržet i speciální rozkládací knížečku. Originalita propagace seriálu Ash vs Evil Dead se prostě nezapře.

Hlavní program však začíná až zítra. V sobotu dopoledne proběhne autogramiáda hlavních hvězd, aby se návštěvníci od třetí hodiny odpolední (tedy v devět hodin večer našeho času) mohli dočkat panelové diskuze, na které podle všeho nebudou chybět Sam Raimi, Bruce Campbell ani Lucy Lawless, které jsme si užili i na letním Comic-Conu, a k tomu i Dana DeLorenzo a Ray Santiago, představitelé Ashových seriálových parťáků Kelly a Pabla. Podle zveřejněných informací pak tento panel povede legendární filmový režisér a scenárista Kevin Smith a dočkáme se během něj i nového traileru.

A když už jsme u těch trailerů, malé ukázky jsme se na sociálních sítích seriálu Ash vs Evil Dead dočkali už včera v rámci půlminutového spotu hned s několika novými záběry (i s českými titulky přikládáme níže). Vedle této ukázky a nadcházejícího conového traileru je však zajímavé hlavně to, že v sobotu 24. října, tedy týden před oficiální premiérou, mají být na sociálních sítích oficiálně a zdarma zveřejněny první čtyři minuty pilotní epizody seriálu Ash vs Evil Dead. Pokud bude tedy ještě tehdy někdo váhat, zda chce dát seriálu šanci, zveřejnění úvodu první epizody by jim mohlo pomoct se rozhodnout.

Thumbnail Play icon

Nezapomeňte proto o víkendu sledovat náš web, kde budeme pokrývat všechny hlavní novinky a případné další zajímavosti, které se v rámci New York Comic Conu objeví.

Diskuze /1

Hurley

Tak návštěvníci newyorskýho panelu právě dokoukali speciální předpremiéru první epizody (o které dopředu nikdo nevěděl). A minimálně podle Twitteru se zatím všichni zdají být štěstím bez sebe. :)

webmaster
10.10.2015 | 21:40:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás