Ash vs Evil Dead Příprava na trailer s pohyblivými obrázky

Příprava na trailer s pohyblivými obrázky

Příprava na trailer s pohyblivými obrázky

Dříve se na internetech vtipkovalo, že z nejrůznějších filmových trailerů, klipů a dalších ukázek si už dnes člověk může celý požadovaný film slepit. Nyní to podobně platí pro samotné trailery a s nimi i dnes tolik oblíbené „upoutávky na trailery“, čemuž se zjevně nevyhýbá ani Ash vs Evil Dead.


5 0
10.7.2015

Jak jistě víte, první plnohodnotný trailer na seriál Ash vs Evil Dead nás čeká v tento pátek večer na americkém Comic-Conu (přesněji tedy v sobotu ráno našeho času). Stanice Starz však už od uplynulé neděle začala skrze twitterové účty Bruce Campbella a samotného seriálu, plus i nové stránky na Thumblru, zveřejňovat kratičké gify, které nás mají na (po)zítřejší trailer připravit.

O prvním gifu jsme vás informovali už v našem článku o programu seriálu Ash vs Evil Dead na Comic-Conu. Na svém oficiálním Twitteru ho zveřejnil sám Bruce Campbell a vidět na něm můžeme jedoucí Oldsmobile Delta 88 z roku 1973, ikonické auto Sama Raimoho, které cpal do všech svých filmů, a které se tak stalo i vozidlem Ashe Williamese v původní trilogii Evil Dead. Proto také dává smysl, že se Ashův věrný Oldsmobile vrací i v novém seriálu.


Druhý gif zveřejnil oficiální Twitter účet seriálu Ash vs Evil Dead v úterý. Vidět na něm můžeme mrkajícího Ashe a za ním nejspíš jeho přívěs, ve kterém v seriálu přežívá, a který je momentálně pro fanoušky vystaven na Comic-Conu. Více si Ashův přívěs rozebereme v souhrnném článku o letošním Comic-Conu, který plánujeme na tento víkend po zveřejnění traileru.

Oficiální Twitter seriálu zveřejnil i další gif, a to už ve středu. Stojí na něm: „Tvůrci Evil Dead se vrací dokončit, co rozpoutali“

Na posledním gifu vidíme opět samotného Ashe, který vzhlíží ke stropu, na kterém určitě nebude nic pěkného, a ptá se: „co to sakra?“ I tento gif zveřejnil twitterový účet seriálu, a to ve čtvrtek.

Je docela možné, že během dneška se před vydáním traileru dočkáme ještě i gifu posledního. Pokud by se tak stalo, budeme pro vás tento článek aktualizovat.

FOTO: ashvsevildead­.tumblr.com

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás