Ash vs Evil Dead Program seriálového Evil Dead na letošním Comic-Conu

Program seriálového Evil Dead na letošním Comic-Conu

Program seriálového Evil Dead na letošním Comic-Conu

Jak jsme vás informovali už v jedné z našich předchozích novinek, seriál Ash vs Evil Dead čeká příští pátek speciální panel na festivalu Comic-Con v americkém San Diegu. A co od tohoto panelu můžeme zhruba očekávat, to nám nyní odhalil jeho čerstvě zveřejněný oficiální program.


5 0
5.7.2015

Přestože stanice Starz už na páteční poledne v rámci letošního Comic-Conu uspořádá speciální autogramiádu hlavních hereckých i tvůrčích hvězd seriálu Ash vs Evil Dead, jeho hlavní událostí bude zcela jistě až samotný diskuzní panel, který bude probíhat od 18:00 do 19:00 tichomořského standardního času (tedy v sobotu od tří do čtyř hodin ráno času našeho).

Tvůrčím zastoupením tohoto panelu budou výkonný producent, režisér a scenárista Sam Raimi, jeho bratr, výkonný producent a scenárista Ivan Raimi, a výkonný producent a showrunner seriálu Craig DiGregorio. Z herců tu pak vystoupí Lucy Lawless, která v seriálu ztvární jednu ze stěžejních rolí, a především hlavní hvězda nejen celého seriálu, ale i původní trilogie Evil Dead – Bruce Campbell.


(oficiální program seriálu Ash vs Evil Dead na letošním Comic-Conu; FOTO: Starz)

Stěžejním bodem panelu by pak měl být i ohlášený první plnohodnotný trailer, který bude snad hned nato oficiálně uveden i na internetu samotnou stanicí Starz. Trailer na nás tedy bude velmi pravděpodobně čekat hned v sobotu po probuzení a na našem webu vám ho samozřejmě co nejdříve představíme i s českými titulky a k tomu si rozebereme i ty nejzajímavější body z celého panelu.

Aktualizace

S vydáním naší novinky jsme zjevně mohli ještě chvíli počkat, neboť samotný Bruce Campbell pár hodin poté na svém Twitteru zveřejnil první kratičkou ochutnávku z nadcházejícího traileru, a to v podobě zhruba třívteřinového gi­fu.

Tento gif ale není jen tak ledajaký. Vidíme v něm totiž jedoucí Oldsmobile Delta 88 z roku 1973, auto patřící režiséru Samu Raimimu, který ho použil ve všech svých filmech, a to včetně trilogie Evil Dead, ve které toto vozidlo patřilo přímo Ashovi. Samozřejmě úplně původní Raimiho Oldsmobile už je dnes nejspíš dávno na šrot, jeho duch však přetrvává a znovu ožije v nadcházejícím seriálu, přičemž ve spojení s ním jsme ho poprvé mohli vidět už na fotce z nedávného rozhovoru).

Diskuze /1

PecaCZE

Už dlouho čekám na trailer, snad to bude slušná podívaná.

5.7.2015 | 15:26:04
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás