Ash vs Evil Dead Smrtelné zlo se probouzí i na Edně

Smrtelné zlo se probouzí i na Edně

Smrtelné zlo se probouzí i na Edně

Ode dneška přesně za dva týdny nás na americké kabelové stanici Starz čeká premiéra nového komediálně-hororového seriálu Ash vs Evil Dead. A vzhledem k tomu, jak pestrá filmová historie tomuto seriálu předchází, by určitě nebylo na škodu se (nejen) s ní nejdřív pořádně seznámit.


13 0
17.10.2015

O novém seriálu Ash vs Evil Dead vás na Edně pravidelně informujeme už od letošního března, kdy se datum halloweenské premiéry zdálo být ještě nepředstavitelně daleko. Nyní nás však od oficiální premiéry první epizody dělí jen čtrnáct dní, a tak nastal čas se do našeho webu opřít s ještě větší vervou. Vedle již dříve vydané řady novinek, videí a zajímavostí, zde proto nyní najdete například i profily hlavních postav seriálu Ash vs Evil Dead a jejich hereckých představitelů.

Postavy a herci

 
 

Jak už jsme ale říkali, ve větším měřítku na tomto webu nepůjde jen o seriál. Ash vs Evil Dead je totiž pokračováním kultovní filmové trilogie, za kterou, vedle dlouhých zástupů skalních fanoušků, stojí například i série videoher, komiksů, neoficiální muzikál a nakonec samozřejmě i nedávný filmový remake. Vedle seriálu Ash vs Evil Dead se proto na našem webu budeme věnovat i všemu ostatnímu ze světa tohoto hororového fenoménu. A abychom se měli od čeho odpíchnout, už nyní u nás najdete podrobné profily jednotlivých filmů, kde si můžete přečíst, jak tato hororová legenda vlastně vznikala a co všechno zahrnuje.


Filmy

 

Teď už ale zase zpátky k seriálu. Co byste o něm totiž určitě měli vědět, než se přespříští sobotu konečně dočkáme jeho první epizody? Vedle různých novinek a promo videí, které nás do té doby ještě určitě čekají, se nám už nyní nahromadila celkem pěkná várka zajímavých informací, které si můžete projít v tomto výběru:

Novinky

Rozhovory

Videa

Fotky

Těšíte se na seriál Ash vs Evil Dead? A znáte původní filmovou trilogii, anebo se ji alespoň v rámci přípravy na seriál chystáte zhlédnout? Napište nám do komentářů, anebo i do našeho nového diskuzního fóra.

Diskuze /2

Ruklashu

Asi takhle, viděl jsem Smrtelné zlo 2 a remake Lesní duch jinak nic, ale než se podívám na Ash vs. Evil Dead, určitě se podívám na to, co tomu předchází, protože si to nejen Sam Raimi zaslouží. Tato serie se stala kulte, snad ještě za komárů, proto si moji pozornost zaslouží.

17.10.2015 | 21:14:38
deadpool

uz se nemuzu dockat

18.10.2015 | 14:27:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás