Ash vs Evil Dead Stovky fanoušků se dočkaly předpremiéry pilotního dílu

Stovky fanoušků se dočkaly předpremiéry pilotního dílu

Stovky fanoušků se dočkaly předpremiéry pilotního dílu

Fanoušci fenoménu Evil Dead, kteří tento týden navštívili newyorský Comic Con, očekávali od včerejšího diskuzního panelu seriálu Ash vs Evil Dead tak maximálně nějaký ten nový trailer nebo pár klipů. Místo toho jim však byla s třítýdenním předstihem představena celá pilotní epizoda.


9 0
11.10.2015

Bruce Campbell dobře ví, jak se fanouškům zavděčit. A jelikož i on sám už několikrát řekl, že nebýt jich, seriál Ash vs Evil Dead by nikdy nevznikl, rozhodl se právě takové fanoušky odměnit ve velkém. Návštěvníkům včerejšího diskuzního panelu s Kevinem Smithem a herci a tvůrci seriálu Ash vs Evil Dead bylo totiž naprosto nečekaně nabídnuto speciální promítání jeho pilotní epizody, a to s třítýdenním předstihem oproti oficiální premiéře na Starz. A podle dosavadních reakcí jsou všichni nadšením bez sebe.

První reakce vyzdvihující seriál do nebes začaly kolvat po Twitteru ještě během samotného promítání a velmi brzy se na internetu začaly objevovat i profesionální recenze – konkrétně z webů Collider.com a IGN.com. Obě recenze se přitom shodují v tom, že pilotní epizoda je od začátku do konce skvělou jízdou a plnohodnotným pokračováním původní filmové trilogie s výbornými postavami a skvělým balancem mezi hororovým i komediálním žánrem. Konkrétně recenze od Coolider.com dala epizodě pět hvězdiček z pěti a označila ji za „jeden z nejlepších pilotů vůbec“.

Podobně pozitivní je i recenze od IGN.com, abychom ale pořád jen nehýřili nadšením, je zde zmíněna i menší výtka k občas nedoladěným digitálním efektům (které jsou upřímně znát už z trailerů), zase je ale třeba rychle dodat, že digitálu je v epizodě minimum a seriál se tak skutečně zaměřuje převážně na praktické efekty. Tato recenze navíc také zmiňuje, že pilotní epizoda obsahuje záběry i z prvních dvou filmů, podobně jako první oficiální trailer.

Nesmíme zároveň zapomínat, že po tomto promítání proběhla i obsáhlá diskuze herců a tvůrců s fanoušky vedená režisérem, scenáristou a hercem Kevinem Smithem. Stanice Starz slíbila, že záznam z tohoto panelu časem zveřejní na svém oficiálním YouTube účtu. Až se tak stane, celý panel si rozebereme ve speciálním článku, podobně jako jsme to udělali už v rámci letního Comic-Conu.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás