Ash vs Evil Dead Bruce a Lucy na kus řeči u Stephena Colberta

Bruce a Lucy na kus řeči u Stephena Colberta

Bruce a Lucy na kus řeči u Stephena Colberta

Bruce Campbell a Lucy Lawless alias Ash Williams a Ruby Knowby byli v úterý hosty noční talkshow The Late Show with Stephen Colbert, kde si se Stephenem Colbertem povídali o seriálu Ash vs Evil Dead, z nějž ukázali zbrusu nový klip, a Bruce si i sám vyzkoušel křeslo uvaděče.


5 0
12.11.2015

Po loňském odchodu z legendární The Colbert Report stanice Comedy Central se moderátor Stephen Colbert letos v září usadil na CBS s novou noční talkshow The Late Show with Stephen Colbert, do které každý všední den zve nejrůznější zajímavé hosty. A právě včera si u Colberta na kus řeči vedle Azize Ansariho a Shondy Rhimes zaskočili i Bruce Campbell a Lucy Lawless, hvězdy seriálu Ash vs Evil Dead.

Většina Colbertova rozhovoru s Brucem a Lucy byla oficiálně zveřejněna na YouTube skrze dva klipy plus i jedno speciální bonusové video, z nichž si každé níže ukážeme a popíšeme. Součástí této návštěvy The Late Show with Stephen Colbert pak bylo i představení zbrusu nového klipu z jedné z následujících epizod, ve kterém zároveň vidíme postavu Ruby Knowby poprvé skutečně v plné parádě. I s českými titulky tento klip najdete na konci článku.


Thumbnail Play icon

Po představení obou herců i nového seriálu se Lucy Lawless pustí do „roztržky“ s Brucem ohledně osudu rodiny její seriálové postavy, kterou je Ruby Knowby, dcera profesora Knowbyho ze Smrtelného zla 2, který spolu i Annie, sestrou Ruby, zemřel v lesní chatě během událostí filmové trilogie Evil Dead.

Toto odhalení minulosti postavy Ruby mělo být původně mimochodem velkou záhadou, po letošním Comic-Conu to však herci a tvůrci s ututláváním vzdali. Bruce se pak osočením, že Ash může za smrt rodiny Ruby, každopádně brání tím, že to byl právě Rubyin otec profesor Knowby, který z Necronomiconu poprvé četl a tím probudil Zlo, takže za veškerou zkázu ve filmech i novém seriálu může vlastně on.

Thumbnail Play icon

V druhém videu Lucy podotkne, že když si Bruce nasadí dioptrické brýle, vydá docela jako Stephen Colbert. Obě osobnosti si proto na chvíli vymění místa a Bruce si ozkouší několik klasických Stephenových grimas a pohybů.

Thumbnail Play icon

Ve třetím videu, které funguje spíše jako jakési promo na The Late Show with Stephen Colbert, se Bruce a Lucy s diváky dělí o nejrůznější herecké tipy, od osvědčeného metodického hraní, kdy se Lucy při hraní Xeny stačilo jen rozvzpomenout na její vlastní souboje s mytologickými příšerami, až po radu, aby začínající herci na konkurzu vždy založili požár a tím odradili ostatní uchazeče.

Na závěr je tu ještě onen slibovaný klip s poměrně ostrou konfrontací mezi Ashem a Ruby přímo v seriálu. Tento klip bohužel oficiálně zveřejněn (zatím) nebyl, proto vám ho předkládáme v trošku horší kvalitě.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás