Ash vs Evil Dead Potitulková scéna Lesního ducha

Potitulková scéna Lesního ducha

Potitulková scéna Lesního ducha

Přestože remake původního Smrtelného zla nebyl úplně tím, v co fanoušci doufali, i tak se dočkali kratičkého návratu do jim známých hororových končin. V krátké potitulkové „scéně“ (vlastně je to jen několika­vteřinový záběr) se zde totiž znovu setkáváme s Ashem Williamese. Proč ale?


4 0
30.10.2015

Kdo v roce 2013 během promítání Lesního ducha vydržel zavrtaný do sedačky až do finále, dočkal se na konci závěrečných titulků malého překvapení. Jak totiž poslední titulky mizí do tmy, ozve se najednou povědomý hlas profesora Raymonda Knowbyho z jeho magnetofonové nahrávky, kterou si můžeme pamatovat z prvního Smrtelného zla. A aby toho nebylo málo, v úplném závěru se ze stínů zjeví i tvář soudobého Bruce Campbella, který stručně pronese tu nejikoničtější hlášku jeho titulní postavy z původní trilogie.

Fanoušci museli chvíli spekulovat o tom, co tato scéna vlastně znamená, a pár měsíců po premiéře se jim také dostalo odpovědi. Nejen že Fede Alvarez, režisér Lesního ducha, měl připravovat druhý díl, ale i Sam Raimi, režisér původní trilogie, se nyní chystal na nové filmové pokračování Armády temnot s Brucem Campbellem opět v roli (anti)hrdinského tlučhuby Ashe Williamese. K tomu se navíc začalo šuškat i o možném třetím filmu, ve kterém by se svět původního Evil Dead a svět remaku střetly a Ash by tak spojil síly s Miou, hlavní hrdinkou remaku.


(setká se někdy Mia, hlavní hrdinka Lesního ducha v podání Jane Levy,
s Campbellovým Ashem Williamesem? FOTO: TriStar Pictures)

Jak dnes ale víme, nakonec to dopadlo trochu jinak. Jakékoliv plány na pokračování Lesního ducha byly z oficiálně neznámých důvodů utlumeny a Sam Raimi i Bruce Campbell se nyní vrací nikoliv s novým filmovým projektem, nýbrž s televizním seriálem Ash vs Evil Dead, na kterém se mohou oba tvůrci vyřádit v rozmezí hned několika následujících let.

Raimi už na pár fanouškovských akcích zároveň řekl, že s možností setkání Ashe s Miou si stále pohrává, vše ale teď stojí spíše na Fede Alvarezovi, zda by stál o natočení pokračování remaku či spolupráci na Raimiho projektu. Pak by teoreticky šlo Miu představit i v seriálu nebo obě postavy nasadit do dalšího filmu, vše jsou to ale zatím jen spekulace a teprve až úspěch seriálu odhalí, kam by tyto plány mohly v budoucnu teoreticky směřovat.

Thumbnail Play icon

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S02E10: Second Coming

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

hudba | diskuze | titulky | hodnocení

Překlad sedí na verze Ash vs Evil Dead:

  • S02E10.WEBRip.X264-DEFLATE

Překlad: @kaailik a @Enriel

Reklama

Sledujte první řadu

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny herců

Hlídejte si nás