Extant
76/100 - 82×

Extant

Kosmonautka Molly Woods (Halle Berry) se po roce ve vesmíru vrátí zpátky na Zem. Její rodina – manžel s malým synem – ji přivítá radostně. Netuší ale, že jim máma z kosmu nevědomky přivezla něco, co může ovlivnit dění na celé planetě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS | 42 minut
hrají
Jeffrey Dean Morgan (JD Richter), David Morrissey (Tobias Shepherd), Annie Wersching (Femi Dodd), Tyler Hilton (Charlie), Hiroyuki Sanada (Hideki Yasumoto), Pierce Gagnon (Ethan Woods), Camryn Manheim (Sam Barton), Goran Visnjic (John Woods), Michael O'Neill (Alan Sparks), Halle Berry (Molly Woods), Grace Gummer (Julie Gelineau)

Titulky k finále dokončeny!

Titulky k finále dokončeny!

První série seriálu Extant se s vámi loučí poslední třináctou epizodou. Ve finále se konečně všechny zamotané konce rozpletou. Jak dopadne Molly snažící se odklonit Serafim z oběžné dráhy? Podaří se jí zachránit Seana Glasse? A co Ethan, jak se vypořádá s Odinovým překvapením? Snad získáte odpovědi na své otázky. Titulky pro vás přeložili Janel a Kubzilla, užijte si finále Extantu.

2 0
20.9.2014

Diskuze /3

Jirkass

Zklamalo mne to. Prý budu překvapený? Přesně takový konec jsem čekal. Hádám, že jestli bude druhá série, tak to bude blbost, jelikož ! krom potomka už nebude co k řešení. řádek začal vykřičníkem a mezerou, jestli to není označené jako spoiler, tak sorry.

20.9.2014 | 15:46:51
Dorothea

Pro mě úžasný seriál i úžasný díl. Doufám že bude i druhá série.

20.9.2014 | 17:09:20
Kenylej

Ví už někdo jestli bude další série ? =)

15.12.2014 | 20:59:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S02E13: The Greater Good

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají @luciasce, @Janel, @Kubzilla a @Marketka. Děkujeme!

Reklama