Extant
76/100 - 92×

Extant

Kosmonautka Molly Woods (Halle Berry) se po roce ve vesmíru vrátí zpátky na Zem. Její rodina – manžel s malým synem – ji přivítá radostně. Netuší ale, že jim máma z kosmu nevědomky přivezla něco, co může ovlivnit dění na celé planetě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS | 42 minut
žánr
Drama, Mysteriózní, Sci-fi
hrají
Halle Berry (Molly Woods), Pierce Gagnon (Ethan Woods), Grace Gummer (Julie Gelineau), Jeffrey Dean Morgan (JD Richter), David Morrissey (Tobias Shepherd), Goran Višnjić (John Woods), Camryn Manheim (Sam Barton), Michael O'Neill (Alan Sparks), Tyler Hilton (Charlie), Hiroyuki Sanada (Hideki Yasumoto), Annie Wersching (Femi Dodd),

Titulky k třetímu dílu jsou hotovy!

Titulky k třetímu dílu jsou hotovy!

Děkujeme všem za trpělivost a máme pro vás titulky k dalšímu dílu seriálu Extant. V agentuře začíná dost přituhovat, výmluvy začínají být absurdnější, doktorka Bartonová je na holičkách a Molly se dostává do pěkné pasti – a to nejen kvůli agentuře, ale i kvůli svým vidinám, které jsou čím dál tím horší a přesvědčivější. Do toho se Ethan snaží zapadnout ve škole. A jako třešnička na dortu – podobné symboly, které se Molly objevují na kůži v souvislosti s jejím bolestivým těhotenstvím, se objeví ještě někde jinde. Krásně se bavte!

1 0
26.7.2014

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E13: The Greater Good

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají @luciasce, @Janel, @Kubzilla a @Marketka. Děkujeme!

Reklama

Filtr seriálů
Reklama