Extant
76/100 - 82×

Extant

Kosmonautka Molly Woods (Halle Berry) se po roce ve vesmíru vrátí zpátky na Zem. Její rodina – manžel s malým synem – ji přivítá radostně. Netuší ale, že jim máma z kosmu nevědomky přivezla něco, co může ovlivnit dění na celé planetě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS | 42 minut
hrají
Jeffrey Dean Morgan (JD Richter), David Morrissey (Tobias Shepherd), Annie Wersching (Femi Dodd), Tyler Hilton (Charlie), Hiroyuki Sanada (Hideki Yasumoto), Pierce Gagnon (Ethan Woods), Camryn Manheim (Sam Barton), Goran Visnjic (John Woods), Michael O'Neill (Alan Sparks), Halle Berry (Molly Woods), Grace Gummer (Julie Gelineau)

Titulky k třetímu dílu jsou hotovy!

Titulky k třetímu dílu jsou hotovy!

Děkujeme všem za trpělivost a máme pro vás titulky k dalšímu dílu seriálu Extant. V agentuře začíná dost přituhovat, výmluvy začínají být absurdnější, doktorka Bartonová je na holičkách a Molly se dostává do pěkné pasti – a to nejen kvůli agentuře, ale i kvůli svým vidinám, které jsou čím dál tím horší a přesvědčivější. Do toho se Ethan snaží zapadnout ve škole. A jako třešnička na dortu – podobné symboly, které se Molly objevují na kůži v souvislosti s jejím bolestivým těhotenstvím, se objeví ještě někde jinde. Krásně se bavte!

1 0
26.7.2014

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Ednu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S02E13: The Greater Good

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají @luciasce, @Janel, @Kubzilla a @Marketka. Děkujeme!

Reklama