Extant
76/100 - 82×

Extant

Kosmonautka Molly Woods (Halle Berry) se po roce ve vesmíru vrátí zpátky na Zem. Její rodina – manžel s malým synem – ji přivítá radostně. Netuší ale, že jim máma z kosmu nevědomky přivezla něco, co může ovlivnit dění na celé planetě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | CBS | 42 minut
hrají
Jeffrey Dean Morgan (JD Richter), David Morrissey (Tobias Shepherd), Annie Wersching (Femi Dodd), Tyler Hilton (Charlie), Hiroyuki Sanada (Hideki Yasumoto), Pierce Gagnon (Ethan Woods), Camryn Manheim (Sam Barton), Goran Visnjic (John Woods), Michael O'Neill (Alan Sparks), Halle Berry (Molly Woods), Grace Gummer (Julie Gelineau)


Poslední novinky před premiérou

Poslední novinky před premiérou

Již zítra se můžete těšit na první díl nového seriálu Extant. A právě v rámci jeho propagace je představitelka hlavní role, Halle Berry (Molly Woods) zvána do různých talkshow, aby divákům prozradila, na co se v seriálu mohou těšit. Kromě Halle se o své roli Johna Woodse (John Woods) rozpovídal také Goran Visnjic nebo Lou Gossett Jr. (Quinn), který navštívil Queen Latifah show. Tento článek vám přináší to nejzábavnější z dostupných rozhovorů.


1 0
9.7.2014

– Předevčírem Halle Berry navštívila show Davida Lettermana. 

Halle přinesla list s 10 tipy, jak si udržet manželství, který vytvořila její šestiletá dcera.
Thumbnail Play icon
Také si spolu popovídali o raketovém výcviku, kterým Halle kvůli natáčení musela projít. Dostala se na palubu Zero G a zkoušku beztíže musela absolvovat patnáctkrát. Není to jednoduché, téměř všem (současně letělo 15 osob) se udělalo špatně, Halle vydržela až do konce, ale poslední let už byl na hranici.
Thumbnail Play icon
David se snaží shrnout, co zatím víme o Mollyně těhotenství a snaží se zjistit, jak na to bude reagovat její manžel (v seriálu). Halle už ví, jak to bude s dítětem, ale my si budeme muset počkat alespoň 12 epizod, slibuje.
Thumbnail Play icon

– Včera pro změnu Halle navštívila Jimmyho Fallona v jeho show 

Extant je pro Hally novinkou, už je to přes 20 let, co si zahrála v seriálu a vzhledem k tomu, že má 9-ti měsíčního syna, je to docela náročné. Život seriálových herců vlastně probíhá na natáčení, což je o dost těžší než u filmů. Cílem tohoto seriálu je, aby se přiblížili filmovému formátu. Jimmy se snaží vyzvídat, ale Halle umí úžasný poker face, takže z ní nic nedostane.

Ve 4. minutě můžete vidět krátkou novou ukázku ze seriálu.
Thumbnail Play icon

Aby se také jen nepovídalo, zkusili si Jimmy s Halle zajímavou gymnastickou sestavu. 

Thumbnail Play icon
A ke konci si společně s Chrisem Colferem ze seriálu Glee a Stevem Higginsem zahráli Šarády. Jak Halle dopadla? Podívejte se na videa.
Thumbnail Play icon
Thumbnail Play icon

– Kromě nočních show, navštívila Halle také ranní show stanice CBS 

Všichni se diví, že šla Halle do televize. Ona vysvětluje, že byla v televizi celou dobu, třeba v Oprah show. Jen ne seriál. Hodně lidí se snaží být jako Halle, kdo byl její vysněná žena? Dorothy Dandridge, kterou měla možnost si i zahrát. Vypráví o tom, jak vyhrála případ ohledně paparazzi, takže od 1.ledna, když prohlásila, že má s sebou dítě, tak jí nechají na pokoji. Jedna z moderátorek se zajímá, jestli se Halle potkala s dcerou prezidenta Obamy, kolovali zvěsti, že se měla na natáčení objevit. Halle je z toho úplně zmatená a nic o tom neví. Prozradila, že v těchto dnech natáčí finálovou epizodu.
Thumbnail Play icon

– Dneska ráno se také objevila u Kelly & Michaela

Ze začátku se baví o jejím osobním životě a těhotenství. Vzpomínají na film Tropická horečka, což byl pro Halle filmový debut. A protože se snažila, aby její role vypadala opravdu důvěrně, nemyla se po celou dobu natáčení, což bylo asi 8 týdnů. V roce 2002 vyhrála Oscara a jediné co si z toho večera pamatuje, je, že tomu nemohla uvěřit a že jí Russell Crowe říkal „Dýchej holka, musíš dýchat!“. Svou sošku si schovává v ložnici.


Thumbnail Play icon

Goran Visnjic poskytl rozhovor pro Access Hollywood 

Pro něj je to úžasná zkušenost spolupracovat se Stevenem Spielbergem a Halle Berry. Seriál začne až po Mollyně návratu, takže uvidíme hodně flashbacků. Poté co se Molly se svým záhadným těhotenstvím svěří svému manželovi, oba jako správní vědci, se budou snažit přijít, jak je to možné. Dočkáme se také hodně filozofických otázek a konspiračních teorií ohledně jejich syna. Už v nějakém z promo videí vidíme Johna s Molly společně ve sprše, takže to znamená, že mají šťastné manželství. Při otázce, jestli je něco, jak udělat takovou to scénu méně nepříjemnou, Goran odpoví – natáčet jí s Halle.

Thumbnail Play icon

– Lou Gossett Jr. v Queen Latifah show

Show je opletena spoustou tajemství, ale na natáčení jsou jako rodina, protože Loumu už teď říkají tatínek.

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

vladino32

aka je zlata :) tesim sa

10.7.2014 | 0:43:19
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S02E13: The Greater Good

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás překládají @luciasce, @Janel, @Kubzilla a @Marketka. Děkujeme!

Reklama