Eyewitness
96/100 - 35×

Eyewitness

Seriál Eyewitness vychází z populárního norského thrilleru Øyevitne. Příběh se soustředí na dva patnáctileté chlapce, kteří se stanou očitými svědky brutální vraždy. Společně se dohodnou, že nikomu nic neřeknou, ale brzy zjistí, že je jejich hrůzná zkušenost dohání.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | USA Network | 45 minut
žánr
Drama, Thriller
hrají
Julianne Nicholson (Helen Torrance),

Postavy

 • Philip Shea

  Philip Shea

  Philip je dospívající kluk, který naneštěstí prožil více bolesti jak kdejaký dospělý člověk. Má šanci ale na nový začátek, se svou novou náhradní matkou Helen, když v tom se stane nechtěným očitým svědkem čtyřnásobné vraždy.

 • Gabe Caldwell

  Gabe Caldwell

  Gabe Caldwell je veterinář malého městečka, jehož slušnost, poctivost a soucit zachránil šerifku Helen Torrance od jejího sebezničující cyklu života.

 • Lukas Hallenbeck

  Lukas Hallenbeck

  Vypadá to, že Lukas má vše. Je populární, velice dobrý v motokrosu a má tu nejžhavější holku ve městě. Ve skutečnosti je však ale všechno jinak. Má aférku s jiným chlapcem, a bojí se postavit své rodině a přátelům. S Philipem ale nemusí nic předstírat a může být tím, kým doopravdy je. Bohužel jen ale do té doby, než se oba dva stanou nechtěnými svědky několikanásobné vraždy.

 • Helen Torrance

  Helen Torrance

  Helen je bývalá detektivka z města, která opustila svou kariéru, aby se mohla stát šerifkou malého města a milující manželkou. Tíží ji ale traumata z minulosti, a navíc k tomu řeší svůj nejtěžší případ: podporu dospívajícího chlapce, který byl odebrán své matce.

 • Tony Michaels

  Tony Michaels

  Tony je maloměstský policista s velkými sny, sloužící jako Helenin zástupce v jejich dvoučlenné stanici šerifa. Ačkoliv vždy toužil po velkém případu, ve kterém by se mohl angažovat, po odhalení několikanásobné vraždy se spíš bojí, že se z této noční můry, která však není noční můrou, nikdy nedostane.

 • Kamilah Davis

  Kamilah Davis

  Kamilah je loajální FBI agentka a zároveň problematická sestra v soukromí. Když se její případ střetne s případem šerifky Helen, spřátelí se a začne přemýšlet o tom, zda tato práce a vlastně její život je to, co vždycky chtěla.

 • Ryan Kane

  Ryan Kane

  Ryan je člověk, který se nebojí si ušpinit ruce při svém honu na očité svědky, kteří nechtěně viděli jím způsobenou brutální vraždu několika osob. Bohužel se vše stalo v městečku kde je šerifkou Helen, tudíž je jen otázkou času, kdy se dostanou do střetu, který rozhodně nebude jednoduchý.

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama