Buckyho čeká nečekaná návštěva z Wakandy, která mu dává jasné ultimátum, do kdy má vrátit Zema. Ten je ovšem velice užitečný a pomůže najít Vlajkobijce. Sam se snaží pochopit Karli a ta ho testuje, zda je na její straně. Do všeho se ovšem zaplete John Walker.
Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Sam šel na pohřeb aby si promluvil s Karli ale misto toho mu Walker překazil plany ale nemělo chybu jak se tam pak ještě hadali kvuli Zemovi a rva li se spolu a Zemo toho využil fakt chytře že jim zdrhl přimo pod nosem a jsem zvědav co ted Zemo bude dělat a jinak to jak pak Walker umlatil štitem toho stoupence Karli tak to bylo fakt drsne a jsem zvědav jestli se mu to vrati a taky jsem zvědav jestli si vezme to serum.
Wau! Marvel ukazuje nadstandartní kvalitu už i v seriálovém světě. Těším se na další díly. :)
Ten koniec bol skvelý. Zemo je topka, najlepšia postava v seriály (v Civil War mi neprišiel sympatický, ale tu je super :D). Walker je čím ďalej, tým viac otravnejší a nesympatickejší. Páči sa mi že do seriálov vkladajú postavy, ktoré vo filmoch nedostali veľa priestoru (Vo WV to bola Darcy a Jimmy, tu to je Ayo a Sharon). Po prvých dvoch nudných, a jednej celkom zaujímavej časti, mi toto prišlo v pohode. 100% dám len kvôli skvelo urobenému koncu :).
A Kapitán America ma po ptákach :D pravdepodobne mu odoberú štít a ten tlk si zoberie to sérum :D Ak si ho teda už nedal, lebo skočiť z takej výšky a pristáť na aute akoby sa nič nestalo je divné :D A najviac sa mi páči ten štít raz s ním prerazí aj stenu a keď s ním trafí človeka ani modrinu nemá :D
Vycházejí z komiksu, a to se mi líbí. John Walker byl opravdu tak trochu psychopat, pohyboval se mezi klaďasem a záporákem. Akce byla skvělá, Marvel je na hraně pro mladší diváky :) Nejlepší scény byly počáteční s Buckym ve Wakandě a záverečná s Walkerem…skutečný herecký koncert. Dokonce oceňuji i Karli, herečka je mladičká a má potenciál. Jinak ti, co mají dojem, že to tahá jen Zemo, je to hlavně Bucky a jeho představitel, kdo si jednoznačně získává největší pozornost a oblibu na sociálních sítích.
Jednoznačně zatim nejlepší díl. Nový Captain nemůže být prostě klaďas
Začiatok slabší, ťahal to opäť len Zemo, ale ten koniec bol úplne skvelý! Mimo to som normálne v šoku že zabili Kapitánovho čierneho parťáka :D S Walkerom sa stalo presne to čo sa dalo čakať, ale som za to rád, tá posledná scéna bola pekne silná.
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
Liv Tyler se vrací do Marvel Cinematic Universe, ale o jejím návratu je až záhadné ticho. Herečka podle všeho natočila své scény, ale nyní není vůbec jasné, zda je uvidíme. Jak jistě víte, film potkaly rozsáhlé přetáčky, na základě kterých se mohlo rozhodnout, že se Betty vyškrtne.
A jsme opět u rozpočtů. Začalo to dobře a Marvel nechtěl příliš utrácet. Jenže laxní přístup ke scénáři nakonec vyvolal sérii několika přetáček, které se samozřejmě musí z něčeho zaplatit. A právě tyto přetáčky a angažování nových posil stály Marvel pořádný balík peněz.
USA | 2021 | Ukončeno
1 sezóna
| Disney+
| 45 minut
Disney Plus
Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.
Obsazení:Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine), Danny Ramirez (Joaquín Torres)
(více)