Zdroj: TNT
Pátý a poslední ročník Falling Skies je tady a Masonovic rodina se bude muset konečně vypořádat s invazí mimozemšťanů. Nebo se mimozemšťané vypořádají s lidmi? To zjistíme na konci řady.
Zdroj: TNT
Zkraťte si čekání na další řadu Falling Skies, novou hrou pro vaše mobilní zařízení.
Příští léto se rozloučíme s Falling Skies. Další řadu také získává novinka The Last Ship a kriminálka Major Crimes.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
5 sezón
| TNT
| 43 minut
Netflix
Mimozemšťané přistáli na Zemi. Žádná vláda to ale neměla šanci ututlat – nepřišli v míru a beze slova začali vyhlazovat lidstvo. (Zatím) přeživší lidé se formují do odbojných skupin a společně se snaží dožít se zítřka a vymyslet reálný plán protiútoku. To vše ve výkonné produkci Stevena Spielberga.
Obsazení:Noah Wyle (Tom Mason), Sarah Carter (Margaret), Scarlett Byrne (Alexis Denise Glass-Mason),
(více)
Diskuze /16
techno2000
No ja som zvedavy na tuto patku :) Lebo stvrtu seriu som ani nedokukal do konca. Polovicu som z nej preklikal. taka nuda bola stvorka ..
skrok
Titulky budou překládány zde?
#3 1Bobesh11Bobesh1 admin
#2 skrok: Ano, jako kazdy rok budou prekladany zde. Jeste ale nevysly anglicke titulky.
vlad123
Tak z odposlechu :)
#5 1Bobesh11Bobesh1 admin
#4 vlad123: Tak zacni. Ted jsem prijel z prace ;)
kiso1561
Tu máte anglické Čo som tak zbežne preklikal, tak sú dobré.
5825
Neví náhodou někdo z vás, kolik dílů má? Jsem línej hledat a koumám zda mám koukat na jednotlivé díly nebo si počkat až stáhnu celou finální sérii a poté nonstop všechny díly naráz sledovat :-P
#8 1Bobesh11Bobesh1 admin
#7 5825: Mrkni do epizod. Jsou tam vsechny vypsany. Tahle rada ma 10 epizod.
#9 58255825
#8 1Bobesh1: Bože, jsem hňup! :D Děkuji za ochotu ;-) Tak to si raději počkám na všechny díly hezky pohromadě :-P :D
peto166
waaa konecne :D
media333
Ahoj bude sa to prekladať?Ďakujem
rado101k
uz sa neviem dockat na titulky…:-)
1Bobesh1 admin
Pracuji na tom. Je přeloženo Dělají se korekce ;) Dnes v noci to bude.
StrejdaMorty
Dočkáme se ještě dnes nebo spíše zítra?
#15 1Bobesh11Bobesh1 admin
#14 StrejdaMorty: Bože, co jsem psal? :P Bude to dnes.
rado101k
Super..Dakujem …:-)