Falling Skies Čeká lidstvo zmutování?

Čeká lidstvo zmutování?

Čeká lidstvo zmutování?

Čtvrtá řada Falling Skies se začíná rozjíždět a lidstvo se dozvídá, že mu hrozí zmutování, podaří se Espheni vytvořit novou bojovou jednotku? Článek obsahuje spoilery.


1 0
10.7.2014

Po třech epizodách čtvrté řady můžeme tuto řadu s klidným srdcem ohodnotit, jako mnohem zajímavější a lepší než byla řada třetí. Přesto si seriál odnáší dost negativních ohlasů. Co přinesli první tři díly.

Další nepřítel?

Tom navštívil Vládce na jeho lodi, kde se dozvěděl, že Espheni bojují s mnohem horším nepřítelem, než jsou Volmové. S takovým nepřítelem, kterého si lidstvo neumí ani představit a zahnal je tak daleko od jejich galaxie. Proto mají Espheni v úmyslu vytvořit novou armádu, která by jim měla válku vyhrát. Tak doufejme, že během možné páté série na Zemi přistanou další mimozemšťané.


Skitterizace

Espheni chtějí lidstvo skitterizovat a pod vedením hybrida vyrazit do války proti neznámému nepříteli. Skitterizace lidstva bude nejspíš náplní celé čtvrté řady a dost možná již v další epizodě uvidíme výsledek tohoto procesu. Co to plukovník Weaver slyšel z lesa?

Lexi

Lexi je z části člověk a z části Espheni, jak jsme viděli, tak když Karen zajala Anne, propojila její plod i s Espheni a tím Lexi získala jejich DNA, díky čemuž umí to, co umí a nejspíš nám toho ještě hodně ukáže, ale na čí straně vlastně je a bude? Espheni již s lidmi nechtějí bojovat, chtějí je přeměnit a Chinatown se tak stává dalším místem, kde se lidé shlukují a mohou podstoupit přeměnu. Pomáhá tedy Lexi Espheni?

Matt na převýchově

Matta čekají těžké chvíle a to když na sebe vzal krádež štípaček. Vedoucí týmu si pro něj zcela jistě přichystá nějaký ten trest, naštěstí Cochise již ví, kde Matt je a záchranná mise bude zcela jistě brzy následovat. Jen aby však nebylo pozdě.

Dingaan Botha

Co říkáte na novou postavu Dingaana alias Dinga, jak jej nazval Pope? Dingaan pochází z JAR, kde přišel o celou svou rodinu. Utekl již z několika ghett.a teď pomohl utéci i 2. Mass, co myslíte stane se její součástí a přežije tuto řadu? Již v další epizodě se můžeme těšit na další novou postavu – Saru – jak napovídá upoutávka.

Co říkáte na začátek čtvrté řady? Líbí se vám děj? Na čí straně podle vás bude Lexi?

Diskuze /4

PaSta

Řada má zatím spád, kvituji, že se téměř neřeší vztahy a rádoby řečičky o bratrství, lásce, rodině atp. Pro mě osobně… kvalitu seriálu sráží nedobrý efekty a mnohý nelogičnosti. Řekl bych, že Lexi nebude zlá, pouze pomocí ní budou mocipáni (fishky) prosazovat svý záměry k ovládnutí planety (a ona o tom nebude mít ani tušení)…

10.7.2014 | 22:49:36
Lio

no podle mě jestli se mají objevit nový mimozemšťané tak to bude v posledním díle na konci ;) Co se mi na FS nelíbí je ten převýchovný tábor

10.7.2014 | 23:01:33
Nepster

jo presne kduz uz nevi co nebo jak tak tam proste strci vojacky hrajici nacky, jako to je vsude

13.7.2014 | 13:43:55
NewPerson

Ve hvězdný bráně byli galaktický bitky s velmi slušnými počítačovými dodělávkami. Proč to nejde i tady? 1mech a emzák v převleku to je opravdu málo.

17.7.2014 | 22:03:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Stav překladu

Epizoda S05E10: Reborn

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @1Bobesh1, @LuAn, @gambinka a @KlárkaP
Přečas: @Ezio

Reklama

Upoutávka na 4. řadu

Thumbnail Play icon
Dejte nám vědět, jak se vám Falling Skies líbí a ohodnoťte seriál.

Nejoblíbenější postavy

Planetary War

Falling Skies: Planetary War

Falling Skies: Planetary War

Zkraťte si čekání na další řadu Falling Skies, novou hrou pro vaše mobilní zařízení.

5. řada

Falling Skies získává pátou a poslední řadu

Falling Skies získává pátou a poslední řadu

Příští léto se rozloučíme s Falling Skies. Další řadu také získává novinka The Last Ship a kriminálka Major Crimes.

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás