Falling Skies Espheni přitvrzují

Espheni přitvrzují

Espheni přitvrzují

Dvě sezóny jsme skoro žádnou akci neviděli, teď Falling Skies dohání, co se dá a na 2. Mass útočí hordy Skitterů. No a Bůh ví, co ještě.

9 0
13.7.2015

Hned na začátku druhé epizody se 2. Mass musí vypořádat s nájezdem Skitterů. Vládci přišli sice o svou technologii, ale i tak mají v záloze hordy Skitterů, které mohou posílat na nájezdy.

Skitterské útoky

Vládci jsou pryč a horda skitterů se o sebe musí postarat. Jídlo nikde a skitteři hladoví. Na povrch vyplouvá také jejich skutečná zběsilá povaha, kdy se ojídají navzájem. Podle Volmů mohou Vládci Skittery ovládat jen do určité vzdálenosti. Poté skitteři jednají sami za sebe. Jenomže zvládli by tihle zuřiví tvorové takto složitý útok, který předvedli? Aby někdo útočil v pravidelném intervalu, potřebuje řád a hlavně vůdce. Útočili skitteři na vlastní pěst nebo jsou vedeni Vládci?


Skitteři se negrilují

Když je válka a dochází zásoby, jí se vše, co je kolem. Když jde do tuhého, nepohrdne se i nepřítelem. Jenomže ne každý nepřítel je k snědku. Vezměte si notýsek a poznamenejte si. Skittery nejíst. Sice se grilovat dají, ale nedopadne to s vámi dobře.

Seznamte se s Brianem

V minulé řadě se Espheni rozhodli, že všechny lidi přemění. Výsledkem přeměny byli zmutovaní lidé, ale i tento krok nepůsobil na všechny. Někteří si stále uvědomovali, kdo jsou. Nyní si 2. Mass přivedla do tábora zmutovaného Briana. Přidá se na stranu lidí a bude bojovat proti skitterům nebo je tato linka úplně lichá?

Tom předvídá budoucnost

Ukázalo se, že Tomovi někdo ukazuje blízkou budoucnost. Má to cosi společného s jeho putováním po vesmíru. Kdo za tím stojí a proč to dělá?

Ve vzduchu je cítit láska

Už to vypadalo, že na lásku letos nedojde, ale to by to nesmělo být Falling Skies. Rodinné záležitosti se řeší mnohem méně, než v předešlých řadách. Tentokrát to vypadá, že láska dopadá na Matta. Stále tu máme náš sourozenecký trojúhelník Ben – Maggie – Hal. A vypadá to, že Anne by chtěla děťátko.

Zmutovaný brouk

Mrtvý brouk ve sklenici nebyl zas až tak mrtvý, jak se zdál. Přesně naopak byl živý a pozoroval události v táboře. Když ho dala Anne pod mikroskop, viděla, že má od všeho něco, dokonce i lidské oči. Když se na brouka podíval Tom, tak odletěl na velké shromaždiště skitterů. Co je tento brouk zač?

Druhá epizoda byla snad ještě zajímavější, než ta první. Tvůrci nám servírují velmi agresivní zápletku, kdy se umírá na obou stranách a na své si tak přijde každý. Co na druhou epizodu říkáte vy?

Foto: TNT

Diskuze /3

skalloo

myslím že sa nám vracia staré dobre falling skies, ktoré sme tak žrali predtým :) super obidve epky palec hore :)len nech si to udrží túto kvalitu a spokojnosť určite bude :)

#2 jindrovec
13.7.2015 | 11:35:08
jindrovec

#1 skalloo: s tím můžu jen souhlasit dlouhé citové výlevy v minulé řadě spojené s neustálým hledáním unesené dcery seriálu nijak nepomohlo a ztrácel diváky, věřme tomu, že se tvůrci poučili a nebudou stejnou chybu opakovat v současné řadě jinak za mě zatím ++

redaktor
13.7.2015 | 18:54:22
Arkantos

Konecne niekto pochopil preco ludia serial sledovali. To co nem po druhej serii vzali sa vracia. Zatia vyborne dve epizody.

14.7.2015 | 9:36:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S05E10: Reborn

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @1Bobesh1, @LuAn, @gambinka a @KlárkaP
Přečas: @Ezio

Upoutávka na 4. řadu

Thumbnail Play icon
Dejte nám vědět, jak se vám Falling Skies líbí a ohodnoťte seriál.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Planetary War

Falling Skies: Planetary War

Falling Skies: Planetary War

Zkraťte si čekání na další řadu Falling Skies, novou hrou pro vaše mobilní zařízení.

Reklama

5. řada

Falling Skies získává pátou a poslední řadu

Falling Skies získává pátou a poslední řadu

Příští léto se rozloučíme s Falling Skies. Další řadu také získává novinka The Last Ship a kriminálka Major Crimes.

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás