Falling Skies
82/100 - 277×

Falling Skies

Mimozemšťané přistáli na Zemi. Žádná vláda to ale neměla šanci ututlat – nepřišli v míru a beze slova začali vyhlazovat lidstvo. (Zatím) přeživší lidé se formují do odbojných skupin a společně se snaží dožít se zítřka a vymyslet reálný plán protiútoku. To vše ve výkonné produkci Stevena Spielberga.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | TNT | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Noah Wyle (Tom Mason), Sarah Carter (Margaret), Scarlett Byrne (Alexis Denise Glass-Mason),

Popeův blog 2 - Rychle pryč

Popeův blog 2 - Rychle pryč

S Druhou vlnou nadobro končím. Radši to zkusím proti Robotům než jen sedět na zadku a čekat, kdy mi ten Masonův spoutaný synek podřízne ve spánku krk.

26. červen 2012

1 0
27.7.2012

Jimmy je po smrti. A je mi zle z toho, že vím, že za to může ten Tomův zmutovaný synáček. Je mi jedno, co komu Ben vypráví, pro mě za to může on. Vím to. Cokoliv jsem kdy řekl a tím myslím cokoliv… se najednou vyplňuje. Život tady je na nic a není dobré se s někým sbližovat, ale na toho kluka si každý dává pozor. Včetně mě. I když to býval hodný kluk.

Teď je to jen chodící mrtvola.

Nemusím říkat, že napětí se stupňuje. Nepomohlo tomu ani to, jak jsme po sobe s profesorem vystartovali. Netušil jsem, že to v sobě má, ale ten vychrtlej parchant mi zlomil nos.

Jimmy měl kompas. Nosil ho kolem krku a moc pro něj znamenal. Ale jediné, co se mi příčílo, bylo, aby ho získal ten zabijácký spoutaný parchant Jimmymu už sebral život. A ať se propadnu, jestli ho nechám vzít i ten Jimmyho kompas.

Takže jsem ho sebral. A pověsil jsem si ho kolem krku. Zrovna jsme chtelí odjet, když si toho všiml Mason. Pak už jen vím, že začal tanec. Vážně si myslím, že kdybych měl příležitost, tak bych ho zabil. Ale naprosto upřímně věřím, že kdyby měl tu příležitost Tom, udělal by to samé.

Je to smutné. Když se jedná o rodinu, tak je každý zaslepený. A pamatujte si, že jeho katem bych byl já. Teď to nechápejte špatně, já rozhodně chápu, o čem je věrnost, a vím, že i on tuší, že respekt si nezaslouží úplně každý. (Rozhodně ne moje banda, kdy by každý z nich prodal babičku za krabičku Tic Tacu.) Ale Tom Mason je jako sud s prachem a já rozhodně nechci být poblíž, až exploduje.

Víte… kdyby to bylo všechno jinak… V jiném čase a bez téhle temnoty, co je kolem… Kdyby naše životy nebyly o tom, že se jen koupeme v krvi… Asi bych s ním rád zašel na pivo a bavil bych se. Pozval bych ho i na večeři.

Ale abych to zkrátil… Když se prach usadil, promluvili jsme si. Já, Weaver, Anthony. A rozhodlo se, že bude nejlepší, když si založím vlastní skupinu někde jinde.

Milý deníčku, rád bych toho tolik řekl. Prsty mě doslova svědí. Ale zatím mám pocit, že pro ně mám lepší uplatnění. Třeba na spoušti, když vyřídím dalšího Plíživce. Nebo možná s trochou štěstí…

Při střele přímo do hlavy Bena Masona.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S05E10: Reborn

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @1Bobesh1, @LuAn, @gambinka a @KlárkaP
Přečas: @Ezio

Reklama

Upoutávka na 4. řadu

Thumbnail Play icon
Dejte nám vědět, jak se vám Falling Skies líbí a ohodnoťte seriál.

Nejoblíbenější postavy

Planetary War

Falling Skies: Planetary War

Falling Skies: Planetary War

Zkraťte si čekání na další řadu Falling Skies, novou hrou pro vaše mobilní zařízení.

5. řada

Falling Skies získává pátou a poslední řadu

Falling Skies získává pátou a poslední řadu

Příští léto se rozloučíme s Falling Skies. Další řadu také získává novinka The Last Ship a kriminálka Major Crimes.

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama