Zdroj: TNT
Titulky k první epizodě poslední řady jsou hotové a připravené ke stažení. Falling Skies se vrací v trochu drsnějším kabátku a překvapivě baví! Titulky pro vás připravili @LuAn, @gambinka, @KlárkaP a @1Bobesh1. Nezapomeňte pak epizodu ohodnotit a napsat nám, jak se vám líbila.
Zdroj: TNT
Zkraťte si čekání na další řadu Falling Skies, novou hrou pro vaše mobilní zařízení.
Příští léto se rozloučíme s Falling Skies. Další řadu také získává novinka The Last Ship a kriminálka Major Crimes.
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2011 | Ukončeno
5 sezón
| TNT
| 43 minut
Netflix
Mimozemšťané přistáli na Zemi. Žádná vláda to ale neměla šanci ututlat – nepřišli v míru a beze slova začali vyhlazovat lidstvo. (Zatím) přeživší lidé se formují do odbojných skupin a společně se snaží dožít se zítřka a vymyslet reálný plán protiútoku. To vše ve výkonné produkci Stevena Spielberga.
Obsazení:Noah Wyle (Tom Mason), Sarah Carter (Margaret), Scarlett Byrne (Alexis Denise Glass-Mason),
(více)
Diskuze /10
StrejdaMorty
Díky moc, novy serie jsem se fakt nemohl dočkat :-)
StrejdaMorty
Jestli pujdou ostatní díly ve stejnym tempu jako první dil tak to možna bude nejlepší serie z celyho serialu :-D
matlala
Dobré, titulky a korektní, jen bych prosil o UTF-8, jste poslední ze všech seriálů na které se dívám, kteří dělaj v archaickém windows-1250. je takový problém to před uploadem otevřít v nějakém textovém editoru a přeuložit. Umí to windows umí to linux i OSX. Programy tohoto typu jsou v základu (u linuxu podmíněno grafickou samozdřejmně). Až po shlédnutí jsem zjistil že všechny pomlčky mi to zobrazilo jako ? a to mám kodi, které to vždy bralo v pohodě jakkoliv.
Potom ejště dotaz? Budete zas dělat i přečas na web-dl?
#5 1Bobesh1NewPerson
Nj klasickej matula xD
1Bobesh1 admin
#3 matlala: Vetina titulku se dela v ANSI. Evropska zarizeni ho ctou bez problemu. Jablicka potrebuji UTF-8. I do budoucna zustaneme u ANSI.
Skvelej dotaz. Precas nestiham, takze letos ode me nebude.
infernalhope
Moc děkuji za titulky :) Díl byl vcelku parádní. Co se týče korektnosti titulek, určitě bych se poohlédl po korektorovi, protože tam byly drobné nedostatky :)
#8 1Bobesh1Panejo
Taky se připojuju. Díky za titulky. Je to neskutečně nevděčná práce. A že v nich jsou drobné nedostatky? Je mi jasný, že korektor by spotřeboval další den na „vyčištění“. A to radši snesu ty nedostatky. Hezké léto!
1Bobesh1 admin
#6 infernalhope: Bohužel nebylo tolik času, kolik je běžně potřeba. Musel bych to vydat o další den později a to by se asi mnohým nelíbilo. Takže to šlo ven po prvním čtení :)
vlad123
ale jako nahodou, Mason je jak terminator :) skoda ze nebyl i prvni 4 serie
periodic
mam dojem, ze z tejto serie ma bude bolet hlava asi najviac. Ta uz extremne sa trasuca kamera, tak to je uz naozaj vela, v niektorych scenach som videl velke h… a boleli iba z toho oci. Kedy preboha skonci tato moda s trasucimi sa kamerami? Ked to nevedia pouzivat, tak nech to nepouzivaju vsade. Inac po dejovej stranke tato seria bude asi najlepsia, dufam ze to nebolo dynamicke iba v prvej casti ako po ine serie.