Family Guy (Griffinovi) S19E10: Fecal Matters

S19E10: Fecal Matters

S19E10: Fecal Matters

Město zasáhne chřipková sezóna, ale Peter ani jednou neonemocní, a proto ho nemocnice požádá o to, zda by se na chvíli nestal zdravotním bratrem. Peter by nemocnici rád pomohl, ale začne nad tím váhat, když zjistí, že je tu hospitalizován jeho odvěký nepřítel Ernie Velké kuře. Brian si otestuje své DNA a zjistí, že je z části kočka.

cz sk
17.1.2021
3 220 000
22 minut

Základní info:

Režie: Mike Kim, Dominic Bianchi
Scénář: Artie Johann Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Family Guy (Griffinovi)
89/100 - 93×

Family Guy(Griffinovi)

Tento americký animovaný televizní seriál Setha McFarlanea je o jedné (ne)normální rodině žijící ve smyšleném městě Quahog na Rhode Islandu. Taťkou je Peter Griffin a jeho rodinku tvoří manželka Lois, tři děti a chytrý cynický pes s alkoholickými sklony.

USA | 1999 | Vysílá se
vysílání
21 sezón | FOX | 23 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Peter Griffin), Alex Borstein (Lois Griffin), Mila Kunis (Meg Griffin), Seth Green (Chris Griffin), Seth MacFarlane (Stewie Griffin), Seth MacFarlane (Brian Griffin), Seth MacFarlane (Glenn Quagmire), Patrick Warburton (Joe Swanson), Mike Henry (Cleveland Brown), Seth MacFarlane (Tom Tucker), Jennifer Tilly (Bonnie Swanson), Adam West (Adam West), Seth MacFarlane (Elmer Hartman), John G. Brennan (Mort Goldman), David Boat (Rupert)

Stav překladu

Epizoda S20E04: 80's Guy

cz100%
DOKONČENO

Titulky k seriálu Family Guy nevytváříme my, pouze odkazujeme na překlad někoho jiného z Titulky.com.

Nejlepší epizody 20. série

Reklama

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás