Family Guy (Griffinovi)
89/100 - 94×

Family Guy(Griffinovi)

Tento americký animovaný televizní seriál Setha McFarlanea je o jedné (ne)normální rodině žijící ve smyšleném městě Quahog na Rhode Islandu. Taťkou je Peter Griffin a jeho rodinku tvoří manželka Lois, tři děti a chytrý cynický pes s alkoholickými sklony.

USA | 1999 | Pauza
vysílání
23 sezón | FOX | 23 minut
žánr
Animovaný, Komedie
hrají
Seth MacFarlane (Peter Griffin), Alex Borstein (Lois Griffin), Mila Kunis (Meg Griffin), Seth Green (Chris Griffin), Seth MacFarlane (Stewie Griffin), Seth MacFarlane (Brian Griffin), Seth MacFarlane (Glenn Quagmire), Patrick Warburton (Joe Swanson), Mike Henry (Cleveland Brown), Seth MacFarlane (Tom Tucker), Jennifer Tilly (Bonnie Swanson), Adam West (Adam West), Seth MacFarlane (Elmer Hartman), John G. Brennan (Mort Goldman), David Boat (Rupert)

Představitelka Lois Griffin oznámila, kdy má v plánu odejít ze seriálu

Představitelka Lois Griffin oznámila, kdy má v plánu odejít ze seriálu

Seriál Family Guy je tu s námi už déle než dvě dekády. Vše musí jednou skončit, a tak se nedávno představitelka jedné z hlavních postav vyjádřila k tomu, kdy plánuje odejít.

2 0
9.3.2022

I když má seriál šest ústředních postav, ve skutečnosti má jen čtyři hlavní herce, protože Seth MacFarlane mluví celkem tři postavy. Zbytek herců tvoří Alex Borstein, Mila Kunis a Seth Green, takže budoucnost celého seriálu vlastně závisí právě na těchto čtyřech lidech. Kdyby se jeden z nich rozhodl odejít, seriál by pravděpodobně musel skončit.

Nedávno se herečka Alex Borstein vyjádřila k budoucnosti svého působení u seriálu Family Guy, přičemž prozradila, za jakých podmínek by odešla. Ta je pro seriál důležitá z toho důvodu, že propůjčuje svůj hlas Lois Griffin, Peterově manželce, takže její případný odchod by byl pro seriál naprosto zdrcující.

(Seriál prozatím nepřijde o žádnou svou hvězdu. Foto: FOX)

„Zbožňuju všechny své kolegy i postavu Lois. Dokud budou naši scenáristé vymýšlet příběhy, které jsou svěží a zajímavé, budu se podílet na seriálu. Vždy, když čtu scénář, se nahlas směju. Takže taková je má míra. Dokud se budu smát scénářům, které budu dostávat, ráda se budu podílet na seriálu,“ prozradila herečka Alex Borstein.

Po tak dlouhé době je příjemné slyšet, že představitelé hlavních rolí mají i nadále zájem o to se podílet na seriálu. Mila Kunis a Seth Green mají Family Guye taktéž rádi, akorát Seth MacFarlane má aktuálně menší spory se stanicí FOX. To však nic nemění na tom, že tu s námi bude Family Guy ještě pěkně dlouhou dobu.

Zdroj článku: Comic Book; Zdroj anotačního obrázku: FOX

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Stav překladu

Epizoda S21E11: Love Story Guy

cz100%
DOKONČENO

Titulky k seriálu Family Guy nevytváříme my, pouze odkazujeme na překlad někoho jiného z Titulky.com.

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama