The Family
97/100 - 13×

The Family

Ztracený syn známé političky se po deseti letech, kdy ho považovali za mrtvého, vrací domů. Rodina ho sice vřele přivítá, ale někomu přeci jen něco nesedí. Opravdu je to stále ten člověk, o kterého před lety přišli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Mysteriózní, Politický, Thriller
hrají
Margot Bingham (Nina Meyer),

S01E02: All You See Is Dark

S01E02: All You See Is Dark

Adam Warren a Hank Asher zjišťují, že jejich návrat domů nebude jednoduchý. Po setkání s Adamem se Hank potýká s temným tajemstvím, které celých deset let skrýval. Danny stále zpochybňuje Adamovu skutečnou identitu. Svůj názor sdílí s Bridey, aniž by věděl, že je novinářka. Nina, která pomohla usvědčit špatného muže, vede tým detektivů do lesa, kde chlapec narazil na znetvořeného muže. Nepřítel je však o krok napřed, když zničí jediný důkaz. Claire, která je stále v šoku z návratu syna, pověří Willu, aby přesvědčila Johna k spoulupráci na její kampani. Willa svému otci vyhrožuje, že odhalí jeho tajemství, pokud nebude spolupracovat.

cz sk
6.3.2016
42 minut

Základní info:

Režie: John Gray
Scénář: Jenna Bans
Hrají: Joan Allen (Claire Warren), Alison Pill (Willa Warren), Rupert Graves (John Warren), Margot Bingham (detektiv Nina Meyer), Liam James (Adam Warren), Andrew McCarthy (Hank Asher), Zach Gilford (Danny Warren), Floriana Lima (Bridey Cruz), Madeleine Arthur (mladá Willa) and Rarmian Newton (mladý Danny), Ruben Santiago-Hudson (policejní velitel Len Bucksey), Felix Solis (novinář), Armando Riesco (seržant Corey Sanchez), Michael Esper (znetvořený muž), Judith Ivey (Mrs. Asher), … 

Trailer k druhé epizodě:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ivo01@post.cz

Nemám s tím problém…

22.3.2016 | 0:15:59

Filtr seriálů
Reklama