The Family
97/100 - 13×

The Family

Ztracený syn známé političky se po deseti letech, kdy ho považovali za mrtvého, vrací domů. Rodina ho sice vřele přivítá, ale někomu přeci jen něco nesedí. Opravdu je to stále ten člověk, o kterého před lety přišli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 42 minut
žánr
Mysteriózní, Politický, Thriller
hrají
Margot Bingham (Nina Meyer),

S01E03: Of Puppies and Monsters

S01E03: Of Puppies and Monsters

K případu se připojuje agent FBI Gabe Clements, aby Nině poradil, jak má řešit případ. Nina vyslýchá neškodného zaměstance rafinérie. Adam se vrací zpátky do bunkru, aby oživil své vzpomínky, ale místo toho se zdá, že něco skrývá. Willa vyslýchá Claire, která ukončila veřejný rozhovor kvůli emocionálním důvodům. Bridey pokračuje ve sledování a Danny učiní objev. Willa a John spolu sdílí tajemství a Nina vyšetřuje policejní hovor, který policii zavedl do Hankova domu. Hank se snaží dát svůj život do normálu, ale pozornost rodiny Warrenů se opět obrací k němu. V minulosti John zaváhá, když má poskytnout alibi, což ovlivní jeho vztah s Claire.

cz sk
13.3.2016
42 minut

Základní info:

Režie: Andrew McCarthy
Scénář: Alexandra Cunningham
Hrají: Joan Allen (Claire Warren), Alison Pill (Willa Warren), Rupert Graves (John Warren), Margot Bingham (detektiv Nina Meyer), Liam James (Adam Warren), Andrew McCarthy (Hank Asher), Zach Gilford (Danny Warren), Floriana Lima (Bridey Cruz), Madeleine Arthur (mladá Willa), Rarmian Newton (mladý Danny), Michael Esper (znetvořený muž), Felix Solis (novinář), Armando Riesco (seržant Corey Sanchez), Eisa Davis (Julia Beckett), Matthew Lawler (agent Gabe Clements), Zoe Perry (Jane), … 

Trailer k třetí epizodě:

Foto: ABC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama