Zdroj: ABC
České titulky k jedenácté epizodě jsou hotové. Ke stažení je naleznete v profilu epizody Election Day. Titulky pro vás přeložil @komcus. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit.
Zdroj: ABC
Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!
USA | 2016 | Ukončeno
1 sezóna
| ABC
| 42 minut
Disney Plus
Ztracený syn známé političky se po deseti letech, kdy ho považovali za mrtvého, vrací domů. Rodina ho sice vřele přivítá, ale někomu přeci jen něco nesedí. Opravdu je to stále ten člověk, o kterého před lety přišli?
Obsazení: (více)
Diskuze /23
Harinka
super těším se Hana
The-Killing
teraz keď som to už dávno dopozeral s anglickými :D:D
komcus čestný člen redakce
Poslední díl by mohl být v neděli. :)
#11 maha #13 caivinka #17 suzuki051cj #18 mahaMr.Hribek
Díky :-)
Harinka
díky moc
Liss93
Díky :)
pedrodelarosa
Díky :-)
gamerkomt
Dík :)
suzuki051cj
Aby si nepovedal,že Ťa len kritizujem tak ďakujem za titulky a teším sa na finále…
maha
Ďakujem
maha
#3 komcus: Prosím ktorú nedelu :P ďakujem
suzuki051cj
Tak nedeľa sa blíži a som zvedavý na titulky…lebo na Scream boli hneď a tu to zas bude na dlho…
caivinka
#3 komcus: komcus, děkuji moc za titulky, a poslední díl… dnes…???? :P :D :D :D
maha
ja dufam ze zajtra :D bol by to pekny narodeninovy darcek :D :D :D veď 23 mám len raz
#16 suzuki051cjmaha
kua a nič :D
suzuki051cj
#14 maha: tak možno v dôchodku si to pozrieš -skôr na tie titulky nemá čas a kritiku radšej maže z diskusie!!!
suzuki051cj
#3 komcus: Zabudol si napísať v ktorom mesiaci a roku má biť tá nedeľa…Už to začína biť trápne,že nemáš čas na preloženie posledného finálneho dielu-pritom titulky k SCREAM máš hotové max do 2 dní…
maha
#3 komcus: hellouky :) na kedy to prosim asi odhadujes ?
Harinka
můžu se zeptat, kdy budou asi tak titulky, díky Hana
ajka1406
Kto vie trochu po anglicky tak to stačí pozrieť s anglickými titulkami, to hlavné pochopíte :)
#21 mahamaha
#20 ajka1406: :D myslim ze keby tu ludia vedeli po anglicky asi by tu nezobronili o titulky :D a ja s nimi na cele :D
#22 ajka1406ajka1406
#21 maha: Len som vyjadrila svoj názor :)
#23 mahamaha
#22 ajka1406: :D ja snáď nie ? :P