The Family
100/100 - 10×

The Family

Ztracený syn známé političky se po deseti letech, kdy ho považovali za mrtvého, vrací domů. Rodina ho sice vřele přivítá, ale někomu přeci jen něco nesedí. Opravdu je to stále ten člověk, o kterého před lety přišli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | ABC | 40 minut


Co nás čeká v 4. - 6. epizodě?

Co nás čeká v 4. - 6. epizodě?

Hank bude brutálně napaden, Nina s Clementsem použijí Adama jako návnadu a Bridey učiní šokující objev.


0 0
25.3.2016

1×04 Feathers of Steel

20. března 2016

Detektiv Meyerová a agent Clements pátrají po muži, který by mohl být Adamovým věznitelem. Bridey nadále špěhuje rodinů Warrenů. Když ji Willa chytí, jak se plete kolem domu, začíná mít podezření. V minulosti bude odhalena Claiřina temná stránka, když se snaží dostat z Hanka informace o Adamovi a učiní bolestivý objev ohledně Johna.


1×05 I Win

27. března

Poté, co byl Hank brutálně napaden, jmenuje člena rodiny Warrenů jako hlavního podezřelého. Bridey získá výsledky Adamova testu a je šokována odpovědí. Zjizvený muž začne Adamovi posílat pohledy z celého státu, což Nina a agent Clements berou jako šanci ho chytit. V minulosti uvidíme, jak Johna přivede zármutek k aféře s Ninou.

1×06 Nowhere Man

3. dubna 2016

Nina a Clements chtějí použít Adama jako návnadu. Když Adam zpozoruje v obchodě Douga, přitíží se mu a je odvezen do nemocnice. Poté, co lekář zjistí Adamovu anamnézu, podává Claire šokující zprávu. V minulosti se vrátíme do noci, kdy byl Adama unesen, kde uvidíme Dougovo skoro setkání s Warrenovými a policí.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!