Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám)
83/100 - 32×

Famous in Love(Vzhůru ke hvězdám)

Obyčejná vysokoškolská studentka Paige se dokáže prosadit v hollywoodském trháku. Nejenom, že se teď musí naučit jinak žít, ale také jí budou dělat problémy i její herečtí kolegové, se kterými naváže vztah.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Bella Thorne (Paige Townsen), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Niki Koss (Alexis Glenn), Keith Powers (Jordan Wilder), Pepi Sonuga (Tangey Turner), Perrey Reeves (Nina Devon), Shawn Christian (Alan Mills), Tom Maden (Adam), Vanessa A. Williams (Ida Turner), Danielle Campbell (Harper Tate), Claudia Lee (Billy London-Schwartz), Sofia Carson (Sloane Silver),

S01E06: Found in Translation

S01E06: Found in Translation

Nina a Rainer musejí odletět do Číny, aby zachránili produkci filmu Locked. To překazí Rainerovy plány na víkend strávený s Paige. Nině se nelíbí, že se Alan a Rainer sbližují a zjišťují, že mají společné zájmy. Cassie je stále ve finančních problémech a proto si bere v práci extra směny. Jordan se vypořádává s problémy zahrnujícími jeho matku.

23.5.2017
260 000
40 minut

Základní info:

Režie: Ron Lagomarsino

Scénář: Kateland Brown

Hrají: Bella Thorne (Paige Townsen), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Keith Powers (Jordan Wilder), Perrey Reeves (Nina Devon), Jason Antoon (Wyatt Lippman), Tom Maden (Adam), Shawn Christian (Alan Mills), Brianne Tju (Xu YiFei), Tanjareen Thomas (Brandy), Jennifer Say Gan (Hu Lin), Alex Loynaz (Vince)

Foto: Freeform

Promo k epizodě:

Thumbnail Play iconHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama