Famous in Love (Vzhůru ke hvězdám)
83/100 - 32×

Famous in Love(Vzhůru ke hvězdám)

Obyčejná vysokoškolská studentka Paige se dokáže prosadit v hollywoodském trháku. Nejenom, že se teď musí naučit jinak žít, ale také jí budou dělat problémy i její herečtí kolegové, se kterými naváže vztah.

USA | 2017 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Romantický, Soap opera
hrají
Bella Thorne (Paige Townsen), Carter Jenkins (Rainer Devon), Charlie DePew (Jake Salt), Georgie Flores (Cassandra Perkins), Niki Koss (Alexis Glenn), Keith Powers (Jordan Wilder), Pepi Sonuga (Tangey Turner), Perrey Reeves (Nina Devon), Shawn Christian (Alan Mills), Tom Maden (Adam), Vanessa A. Williams (Ida Turner), Danielle Campbell (Harper Tate), Claudia Lee (Billy London-Schwartz), Sofia Carson (Sloane Silver),

S02E09: Full Mental Jacket

S02E09: Full Mental Jacket

Paige a Rainer míří do New Yorku, aby zde propagovali Locked, avšak po všem, co se stane, si Paige uvědomí, že být slavnou není takové, jak očekávala. Jordan je pod velkým stresem a Cassie řeší svůj vztah s Adamem.

cz sk
23.5.2018
300 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
gabriellss

Prosím moc dopřeložte tento seriál ať ho mohu dokoukat, prosím moc, na to jak bude Peige s Rainerem spolu čekám celý seriál, ale anglicky tomu rozumím málo na to abych pochopila o co jde, prosím moc <3!! Miluji tento seriál a vím že s tím asi nic jenom já nemůžu udělat, ale hrozně moc chci 3. sérii. No, uvidíme, ale prosím moc, udělejte si někdo čas na překlad. :( Budu vás nesmírně vděčná. <3. Děkuju moc :( <3

14.7.2018 | 0:12:38

Článek

Je to oficiální: Famous in Love končí

Je to oficiální: Famous in Love končí

Po nedávné naději na obnovení seriálu stanice Freeform oznámila, že Famous in Love se třetí řady nakonec nedočká a finále druhé série bude fungovat i jako finále seriálu. Za zrušením nejspíš stojí nízká sledovanost a malý příspěvek streamovacího partnera Hulu.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama