Fargo S03E10: Somebody to Love

S03E10: Somebody to Love

S03E10: Somebody to Love

Gloria sleduje peníze, aby zjistila, kdo za vším stojí. Nikki pokračuje ve svém plánu a Emmit dostává od Vargy další cennou lekci.

cz sk
21.6.2017
1 220 000
1 hodina

Scénář: Noah Hawley
Režie: Keith Gordon

Foto: FX

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SaDiablo

Skvěle divný finále, co naprosto korespondovalo se zbytkem série. Z tohoto seriálu jsem nikdy na větvi nebyla, ale mimo jiné hlavně tedy herecké výkony prostě sednou. Jen mě mrzí ten otevřený konec, ale pokud přeci jen někdy bude další série, Vargu bychom ještě mohli vidět. Taky by mě ale zajímalo, kdo byl ten borec s tím koťátkem na bowlingu? Jako jejich vnitřní hlas nebo? :D A úplně počáteční scéna s tím Němcem… to mi taky ušlo.

7.11.2017 | 16:52:19
hyena

varga bol ok ale nesplnil moje ocakavania …neviem preco su z neho setci taky posrany snad kvoli tej hube hnilej

16.7.2017 | 13:15:17
hayemaker8

kvalita tejto sérii bola znovu na najvyššej úrovni, ak by vyšla 4. rada pozeral by som ju prioritne,,, ale musím jedným dychom taktiež povedať, že najmä prvá, ale aj druhá rada bola lepšia .. nejak som sa do tej atmsosfery nevložil

10.7.2017 | 0:26:59
Nymeria the direwolf

Škoda Nikki a Emmita, už jsem si myslela, že aspoň ten to zvládne :) Jinak pro Varga podle mě konečná, Gloria vypadala docela sebevědomě a i kdyby ne, myslím, že Wrench by se o něj postaral :D

28.6.2017 | 11:10:46
Lucifrid

Mrzela mě Swango, ale s tím se dalo počítat. No a ten skok v čase taky nebyl bůhvíjak úžasnej. Ale celá série super :)

webmaster, korektor
24.6.2017 | 17:41:17
WILLIAM_MOINSPIELD

Ten hluchej těžko něco riskoval se svým skillem, který už mnohokrát prokázal. Jediný co ona chtěla byl bratr, ale nedostala ho a vzhledem k citovýmu poutu, co se mezi nima zrodilo, bral jako svou povinnost dotáhnout ho do konce.

24.6.2017 | 5:43:14
Programos

Prvních pár minut po dokončení série jsem byl ze závěru trošku nervózní…

Ale, celou sérii divák věděl, oč se jedná a jaké jsou souvislosti přičemž ani jedna z postav neznali celou pravdu na 100%. Závěr byl přesný opak a teď jsme to my, diváci, kteří si musí domýšlet.

Já myslím, že je to fér. A ač se nejedná o žádné zázračné finále ve smyslu kdy má každý koukat s otevřenou hubou, já jsem naprosto spokojený. Jestli chcete překvapivé cliffhangery, a nějaké „wow“ momenty, nedívejte se na fargo.

Za mě prostě 100%, Fargo je trošku jiný šálek kávy zato přesně podle mého gusta.

PS.: Do poslední chvíle sem si myslel, že se ve dveřích objeví šéf Glorie a Vargu pustí.

24.6.2017 | 1:46:58
josemo

Přál jsem si, aby Swango přežila a Emmit umřel nějakou trapnou náhodou, až na to ale uspokojující (ne hubuotevírající) finále nejhorší (ne špatné) série…

23.6.2017 | 23:43:32
Romix01

Na poměry Farga slabé finále.. nic, na co bych hleděl s otevřenou pusou :)

23.6.2017 | 22:16:42
Kothy

Divne finale…

23.6.2017 | 19:33:58

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čtvrtá série

Čtvrtá řada se bude odehrávat v minulosti

Čtvrtá řada se bude odehrávat v minulosti

Tvůrce Farga Noah Hawley poskytl první informace o ději čtvrté série, které bychom se měli dočkat příští rok. Přestože má zatím jen hrubou představu, už teď je jisté, že příběh bude zasazen do minulosti.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze třetí série

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí a pravděpodobně i poslední řada Farga je za námi. Nastal tedy čas ohlédnout se za ní v naší redakční recenzi. Jak se nám tato série, ve které herecky kralovali Ewan McGregor, Carrie Coon, David Thewlis a Mary Elizabeth Winstead, líbila?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás