Fargo S04E02: The Land of Taking and Killing

S04E02: The Land of Taking and Killing

S04E02: The Land of Taking and Killing

Po smrti Dona Faddy se v čele italské mafie ocitá jeho syn Josto. Ten se však cítí ohrožen svým navrátivším bratrem Gaetanem. Loy chce využít smrti Faddy a rozšířit své podnikání, což se Italům nezamlouvá. Záhadná Oraetta Mayflowerová je zatím přistižena v nemocnici při činu a snaží se navázat vztah s Ethelridou.

cz sk
27.9.2020
790 000
1 hodina 2 minuty

Scénář: Noah Hawley
Režie: Noah Hawley

Foto: FXHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Edward Bloom

Mně se právě líbí, že Fargo těží z absurdních momentů. Že se nebere vážně? Podle mě naopak na absurditě určitých postav a situací krásně reflektuje realitu, která je mnohdy taky úplně šáhlá, jen si už toho tolik nevšímáme. :) Takže se právě nebere vážně v tom, že se vážně bere. :-D

7.12.2020 | 5:06:48
IgnáciusR

Kamera a atmosféra je úžasná jako u každého Farga,ale nemůžu se nějak přenést přes obsazení hlavních rolí.Jason Schwartzman mi vůbec nesedí jako boss rádoby ital co vlastně umí italsky asi dvě slova a valí nonstop v angličtině, naproti tomu skvělý Salvatore Esposito je tady za úplnýho šaška když nám v Gomoře dokázal že dokáže být hodně scary i bez kulení očí a debilních hlášek.Kdo je mi bytostně nesympatický je Chris Rock,ale zatím ho jakžtakž snáším i tak podle mě mohli obsadit tak 100 lepších herců místo něj,jenže potřebovali známé jméno aby to táhlo lidi…Jinak co mi ještě vadí že od minulé série se Fargo vůbec nebere vážně a dost to ubírá na zážitku,například v první sezóně bylo pár postav goofy ale oproti nim třeba Lorne Malvo který to parádně vyvážil nebo v druhé Hanzee Dent

2.10.2020 | 21:25:00
KevSpa

Tahle řada mě vtáhla do dění hodně rychle.

webmaster, korektor
30.9.2020 | 0:48:34

Fargo
95/100 - 216×

Fargo

Seriál Fargo volně navazuje na stejnojmenný film bratří Coenů z roku 1996. V každé sérii se vrací do drsného kraje, aby odvyprávěl vždy jiný, ale některými linkami stále propojený příběh plný černého humoru a bizarních postaviček.

USA | 2014 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | FX | 60 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Billy Bob Thornton (Lorne Malvo), Martin Freeman (Lester Nygaard), Allison Tolman (Molly Solverson), Bob Odenkirk (Bill Oswalt), Colin Hanks (Gus Grimly), Oliver Platt (Stavros Milos), Russell Harvard (Wes Wrench), Patrick Wilson (Lou Solverson), Ted Danson (Hank Larsson), Jesse Plemons (Ed Blomquist), Kirsten Dunst (Peggy Blomquist), Jean Smart (Floyd Gerhardt), Jeffrey Donovan (Dodd Gerhardt), Bruce Campbell (Ronald Reagan), Brad Garrett (Joe Bulo)

Stav překladu

Epizoda S04E11: Storia Americana

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládají: @KevSpa, @Lucifrid@A­llyB

Sedí na verze: STRONTiUM, CRiMSON, ION10, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Fargo

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás