Fargo S04E05: The Birthplace of Civilization

S04E05: The Birthplace of Civilization

S04E05: The Birthplace of Civilization

Poté, co Cannonovi lidé ukradli italské mafii zbraně, rozhodne se Josto pomstít pomocí svých kontaktů u policie. To nadělá Loyovi značné vrásky na čele a musí řešit, co dál. Gaetano zatím bez bratrova vědomí rozjíždí svou vlastní hru. Maršál Dick Wickware pokračuje v pátrání po dvou uprchlých vězeňkyních, což postaví Ethelridu do těžké pozice.

cz sk
18.10.2020
740 000
1 hodina

Scénář: Noah Hawley, Francesca Sloane
Režie: Dana Gonzales

Foto: FX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
KevSpa

Tahle řada je dokonalost sama.

webmaster, korektor
21.10.2020 | 9:43:36
IgnáciusR

Jestli je tohle dokonalost tak některým asi stačí hodně málo ke štěstí.Tahle epizoda byla rozhodně lepší než předchozí,Jack Huston zachraňuje a zvedá trošku úroveň společně s Glynn Turmanem který těžce převyšuje nezáživného Chrise Rocka,ten se snaží za každou cenu vypadat a chovat cool s hláškama co nefungují.Jako jestli mi chcete namluvit že má Fargo season 4 dobrý scénář tak jsem opravdu zvědavý na vaše argumenty,protože zatím se téměř všechny postavy chovají naprosto idiotsky – viz otec co má IQ na úrovni insta modelky.Nemám nic proti troše nadsázky to k Fargu patří,ale jako prdící a blicí gagy really?Tohle prostě píše totální babral.

20.10.2020 | 2:22:18
Masriii

Italové zatím vyhrávají na všech frontách, je čas na to vrátit úder :-) Těším se na další díl. Doctor Senator byla super postava, škoda

19.10.2020 | 20:52:54

Fargo
95/100 - 217×

Fargo

Seriál Fargo volně navazuje na stejnojmenný film bratří Coenů z roku 1996. V každé sérii se vrací do drsného kraje, aby odvyprávěl vždy jiný, ale některými linkami stále propojený příběh plný černého humoru a bizarních postaviček.

USA | 2014 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | FX | 60 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Billy Bob Thornton (Lorne Malvo), Martin Freeman (Lester Nygaard), Allison Tolman (Molly Solverson), Bob Odenkirk (Bill Oswalt), Colin Hanks (Gus Grimly), Oliver Platt (Stavros Milos), Russell Harvard (Wes Wrench), Patrick Wilson (Lou Solverson), Ted Danson (Hank Larsson), Jesse Plemons (Ed Blomquist), Kirsten Dunst (Peggy Blomquist), Jean Smart (Floyd Gerhardt), Jeffrey Donovan (Dodd Gerhardt), Bruce Campbell (Ronald Reagan), Brad Garrett (Joe Bulo)

Stav překladu

Epizoda S04E11: Storia Americana

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládají: @KevSpa, @Lucifrid@A­llyB

Sedí na verze: STRONTiUM, CRiMSON, ION10, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Fargo

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás