Fargo S04E06: Camp Elegance

S04E06: Camp Elegance

S04E06: Camp Elegance

Loy se po smrti Doktora rozhodne jednat a jeho cílem se stává Gaetano. Nezahálí ani Josto, který se však snaží obejít rozkazy z New Yorku. Odis se ocitá v nezáviděníhodné situaci uprostřed dvou mafií, zatímco na Oraettu padne podezření, což ji značně vykolejí.

cz sk
25.10.2020
700 000
45 minut

Scénář: Noah Hawley, Enzo Mileti, Scott Wilson, Francesca Sloane
Režie: Dana Gonzales

Foto: FX

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
IgnáciusR

Asi nemám sílu dál sledovat.Zase je nám vnucované jak jsou ženy silné a soběstačné a ve všem lepší než chlapi.Hlavní postava prudce inteligentní černá dívka kterou mlátí zlý bílý ředitel její rodiče hloupý bílý taťka a inteligentní africká máma.Lesbické duo vystřílí celý barák mafiánů jako nic.Je jasný že tu pan režisér těžce tlačí na to aby se zavděčil určitým etnikům a probral všechno co aktuálně frčí.Už tady chybí jen postava Trumpa nebo debilní narážka na stávající americkou politiku a máme všechno odkřížkované.

30.10.2020 | 23:05:29
KevSpa

Měla jsem obavy, aby se děj při tolika postavách netříštil, ale to naštěstí ani v nejmenším nehrozí.

webmaster, korektor
27.10.2020 | 7:02:42

Fargo
95/100 - 216×

Fargo

Seriál Fargo volně navazuje na stejnojmenný film bratří Coenů z roku 1996. V každé sérii se vrací do drsného kraje, aby odvyprávěl vždy jiný, ale některými linkami stále propojený příběh plný černého humoru a bizarních postaviček.

USA | 2014 | Rozhoduje se
vysílání
4 sezóny | FX | 60 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Billy Bob Thornton (Lorne Malvo), Martin Freeman (Lester Nygaard), Allison Tolman (Molly Solverson), Bob Odenkirk (Bill Oswalt), Colin Hanks (Gus Grimly), Oliver Platt (Stavros Milos), Russell Harvard (Wes Wrench), Patrick Wilson (Lou Solverson), Ted Danson (Hank Larsson), Jesse Plemons (Ed Blomquist), Kirsten Dunst (Peggy Blomquist), Jean Smart (Floyd Gerhardt), Jeffrey Donovan (Dodd Gerhardt), Bruce Campbell (Ronald Reagan), Brad Garrett (Joe Bulo)

Stav překladu

Epizoda S04E11: Storia Americana

cz100%
DOKONČENO

Titulky překládají: @KevSpa, @Lucifrid@A­llyB

Sedí na verze: STRONTiUM, CRiMSON, ION10, AMZN

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Fargo

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás