Fargo 2. série - jestli bude, jak to bude?

2. série - jestli bude, jak to bude?

2. série - jestli bude, jak to bude?

Druhá série seriálu Fargo nebyla doposud potvrzena, ale tvůrci prozradili, že se stanicí FX jednají. Vzhledem k dobrým diváckým ohlasům a skvělým kritikám bychom se však o ukončení seriálu zas tak bát nemuseli. Otázkou tedy nyní zůstává, zda se naváže na události ze série první nebo ne? Scénárista seriálu prozradil, že by v tomto ohledu měl seriál být koncipován například jako American Horror Story, tedy co nová série, to nový příběh. Chtěli byste Fargo vidět i příští rok?

0 0
30.5.2014

Diskuze /3

hujerita007

tak ja osobne by som sa veľmi potešil druhej sérii, zatiaľ je táto prvá super. Ak nebude tak stanica doistane bombovačku odo mňa :)

30.5.2014 | 19:19:59
Balerion

Druhá série by byla paráda, ale moc v to nevěřím. Samozřejmě by to musel být nový příběh nejlépe s novými herci na základě skutečných událostí, což nemusí být zrovna lehké. Ale vůbec se tomu nebráním, těšil bych se na něj stejné jako třeba na True Detective.

31.5.2014 | 11:28:02
TOMASH

Skoda prachov…

14.7.2014 | 22:09:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Třetí série

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Před námi jsou poslední dvě epizody třetí série a podle tvůrce Noaha Hawleyho to možná budou zároveň poslední dva díly celého seriálu. Z jakého důvodu nejspíš Fargo skončí?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás