Fargo Do Farga se vrátí minimálně jeden starý známý

Do Farga se vrátí minimálně jeden starý známý

Do Farga se vrátí minimálně jeden starý známý

Výkonný ředitel stanice FX potvrdil v rámci Television Critics Association v Pasadeně, že se v nadcházející řadě seriálu Fargo můžeme těšit na návrat jedné staré známé postavy. Kdo se vrátí do krvavé Minnesoty, však zůstává zatím záhadou.


10 0
21.1.2016

O třetí řadě seriálu Fargo nám byly již po skončení té druhé odhaleny základní informace. Již víme, že se bude třetí řada odehrávat v roce 2010 a její premiéry se dočkáme v neurčeném datu roku 2017.

Nyní, o pár týdnů později, navíc výkonný ředitel kabelové stanice FX, John Landgraf, v rámci Television Critics Association v Pasadeně poodhalil další detail z chystané třetí řady. Jak informoval web Variety, k tomu, zda se v nadcházející sérii objeví některá z již známých postav, pronesl následující:


Já vím o jedné, která se tam objeví. To ovšem neznamená, že by se nemohl [Noah Hawley] rozmyslet a nemohlo by jich tam být víc.

(Kdo se vrátí ve třetí řadě, zůstává zatím otázkou. Foto: FX)

Zatímco tedy Hawley ještě před časem tvrdil, že se některá z postav vrátí jen „potenciálně“, nyní máme oficiálně potvrzený návrat alespoň jedné staré známé postavy. To, jaká známá tvář se objeví ve třetí řadě, zůstává zatím záhadou. Diváci nicméně spekulují o tom, že nejpravděpodobnější je návrat Allison Tolman, která ztvárnila policistku Molly Solversonovou, nebo Martina Freemana, jenž se chopil hlavní role Lestera Nygaarda v první řadě a jehož hlas jsme mohli slyšet také ve voiceoveru v řadě druhé. Posledním nejpravděpodob­nějším navrátilcem je Lou Solverson, jehož postava propojuje obě dvě odvysílané řady zatím ze všech nejvíce.

Diskuze /5

téčko171

Bude to policajt Bill! :D

webmaster
21.1.2016 | 21:35:07
Kafka Tamura

Lester snad už ne. „Bill“ se dal na právničinu. Bude tam jen Lou jako stálý rozlévač kafe.

21.1.2016 | 22:20:08
TOMASH

Pripadne niekto z pitvy mimozemstana

23.1.2016 | 15:10:57
tominotomino

Podle mě by se mohl vrátit ten němý zabiják. Naposledy jsme ho viděli, nebo lépe neviděli, že zmizel z nemocničního lůž­ka.

webmaster
15.11.2016 | 22:00:21
kriplkára

Já bych si přál, aby udělali samostatný díl o minulosti Lorna Malva :(

17.1.2017 | 13:33:57
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Třetí série

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Před námi jsou poslední dvě epizody třetí série a podle tvůrce Noaha Hawleyho to možná budou zároveň poslední dva díly celého seriálu. Z jakého důvodu nejspíš Fargo skončí?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás