Fargo Druhá řada Farga je údajně na spadnutí

Druhá řada Farga je údajně na spadnutí

Druhá řada Farga je údajně na spadnutí

Snad žádná jiná otázka netrápí seriálové fanoušky víc, než jestli bude Fargo opravdu pokračovat. Podle nejnovějších dostupných zpráv se prý už jen čeká, až druhou sérii stanice FX oficiálně odklepne.


1 0
12.7.2014

Bude mít Fargo druhou sérii? „Ano. Formální potvrzení přijde co nevidět,“ prohlásil nedávno novinář Michael Ausiello.

Další otázkou však zůstává, kdo si v této sérii zahraje. Názory se různí. Herečka Allison Tollman (Molly) a její seriálový partner Colin Hanks (Gus) návrat nevylučují, ale ani nepotvrzují. Do seriálu by se oba rádi vrátili, ale zda se tak stane, to ani jeden opravdu neví. Naopak bychom téměř s jistotou neměli očekávat návrat Martina Freemana (Lester) a ani Billyho Boba Thorntona (Lorne).


O návratu postav zatím mlčí i tvůrce seriálu Noah Hawley, který letos se stanicí FX podepsal smlouvu na dva roky. Podle herců i Hawleyho se o druhé sérii stále vedou se stanicí jednání a vše tedy nasvědčuje tomu, že s druhou sérii bychom skutečně měli počítat. Ostatně by nejspíš nebylo příliš moudré ukončit seriál, který byl nominován na osmnáct cen Emmy a který chvíli po svém skončení posbíral hned tři ceny kritiků.

Zatím proto nezbývá než čekat, zda stanice FX skutečně v nejbližších dnech druhou řadu potvrdí a zároveň snad oznámí i bližší detaily o příběhu a obsazení.

Diskuze /3

KevSpa

Doufám, že tu druhou řadu odklepnou. ;-)

webmaster
12.7.2014 | 17:40:48
TOMASH

Kolko dobrych serialov skoncilo a na takuto koninu sa prachy najdu… ,:(

#3 TheDarkKnight
14.7.2014 | 22:05:29
TheDarkKnight

Můžu se zeptat, co ti na tom přijde kokotskýho? Pochopil bych, kdyby ti to nesedlo, protože to není tvůj šálek kávy, ale Fargo má svý kvality, který mu upřít nemůžeš, natož abys tomu říkal, že je to kokotina. Nebo jakej seriál podle tebe zrušili na úkor týhle „kokotiny“? #2 TOMASH:

15.7.2014 | 15:56:58
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Třetí série

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Před námi jsou poslední dvě epizody třetí série a podle tvůrce Noaha Hawleyho to možná budou zároveň poslední dva díly celého seriálu. Z jakého důvodu nejspíš Fargo skončí?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás