Fargo Druhé Fargo přivítá hvězdnou sestavu. Střetne se v boji mafiánských rodin

Druhé Fargo přivítá hvězdnou sestavu. Střetne se v boji mafiánských rodin

Druhé Fargo přivítá hvězdnou sestavu. Střetne se v boji mafiánských rodin

V druhé polovině ledna má začít natáčení druhé série Farga. Většina hlavních herců už je vybraná. Mezi novými tvářemi se objeví například Sůva z filmu Strážci – Watchmen nebo D.B. Russell z Kriminálky Las Vegas.


8 0
8.1.2015

Noví herci

V druhé řadě seriálového Farga, jehož příběh se odehrává v roce 1979, se objeví americký herec Patrick Wilson. Toho můžete znát z filmu Strážci – Watchmen, kde si zahrál maskovaného Sůvu, nebo ze seriálu A Gifted Man. Wilson ztvární roli mladého Lou Solversona, tedy otce policistky Molly z první série. Tou dobou bude už čtyři roky zpátky z války ve Vietnamu a se svou ženou Betsy bude vychovávat čtyřletou Molly.

(Zleva: Patrick Wilson, Ted Danson a Jean Smart)


Kromě Wilsona si v nové sérii zahraje také Ted Danson (D.B. Russell z CSI), který doplní Solversonovic rodinu. Dansonova postava šerif Hank Larsson bude hrát Louova tchána.

Jako třetí se představí Jean Smart (Martha Logan z šestého dne 24, Lana Gardner z Frasier) v roli Floyd Gerhardtové, hlavy rodiny kriminálníků, kterou teď musí vést místo svého manžela.

Jako zatím poslední se v menších rolích objeví i herci Nick Offerman (Ron Swanson z Parks and Recreation), Brad Garrett (Robert z Everybody Loves Raymond), Kieran Culkin (Scottův spolubydlící z filmu Scott Pilgrim vs. the World), Bokeem Woodbine (strážník Jones ze Southlandu), Jeffrey Donovan (Michael Westen z Burn Notice), Angus Sampson (Tucker z hororu Insidious) a v neposlední řadě také Kirsten Dunst a Jesse Plemons.

O čem to bude?

Druhé Fargo se odehrává v roce 1979, tedy ještě před událostmi první série. Mladý policista Lou Solverson (Patrick Wilson) se vrátil z Vietnamu zpátky do Minnesoty a vyšetřuje zde případ, do kterého je zapletený místní kriminální gang i jedna velká mafiánská síť. S dopadením pachatelů mu pomáhá jeho tchán Hank Larsson (Ted Danson). Vyšetřování je oba zavede k postavám jako je právník, alkoholik a podvodníček z města Luverne Karl Weather (Nick Offerman) nebo hlava kriminálníků z Kansas City Joe Bulo (Brad Garrett), který se na maloměstě snaží porazit místní obchodníky distribucí levných výrobků a surovin.

Bulo má také svou pravou ruku, vymahače dluhů a detektiva Mika Milligana (Bokeem Woodbine). Společně mají zálusk na zničení mafiánské rodiny Gerhardtových, kterou nyní po umírajícím manželovi vede jeho žena Floyd (Jean Smart), což vadí jejich nejstaršímu synovi Doddovi (Jeffrey Donovan), který by nejraději viděl oba své rodiče mrtvé a vedení rodiny převzal sám.

(Sourozenci Gerhardtovi. Zleva: Jeffrey Donovan, Angus Sampson, Kieran Culkin)

Do rodiny Gerhardtových patří také prostřední syn Bear (Angus Sampson), hromotluk, který je z celého klanu nejslušnější, a nejmladší syn Rye (Kieran Culkin), který si o sobě myslí, že je velké eso, ale ve skutečnosti je to právě naopak.

Mezi dva soupeřící mafiánské klany a policii se přimotají i dva manželé kosmetička Peggy a řezníkův pomocník Ed (Kirsten Dunst a Jesse Plemons), hlavní postavy seriálu.

Druhá řada desetidílného Farga by se měla začít natáčet v druhé polovině ledna, což také znamená, že se celá série nebude odehrávat výhradně v zimě. Bratři Coenové, autoři původního filmu, do ní tentokrát podle showrunnera Noaha Hawleyho takřka nevstupují a nechávají mu zcela volnou roku. Nové Fargo se má na obrazovkách objevit na podzim tohoto roku. Nezahrají si v ní žádní herci z předchozí série.

Diskuze /9

honzahol

Tak to já se těším na Kierana McCulkina. :-D Jinak ho znáte jako Fullera ze Sám Doma a Sám Doma 2: Ztracen v New Yorku. :D

redaktor
8.1.2015 | 23:41:39
Kafka Tamura

To já se tak těším, že se aji bojím přečíst, o čem to bude a snad se spokojím jen s informací, že bude o boji mafiánských rodin.

Jinak já znám Culkina ze Skandálu v katolické škole – skvělý film, nebo alespoň před těmi lety se mi dost líbil… pokud ste někdy byli v pubertě a fantazírovali nad učitelkama, případně uměli kreslit a udělat z toho komiksové sekvence, tak na film koukněte! A pokud ne, tak taky. :) To že hrál Fullera z SD jsem vůbec netušil… ale jo, je tam ta podoba :)

9.1.2015 | 2:13:47
Kafka Tamura

A co s tím fanwebem? :D Nebude se nic takového konat… nebo jen čekáte na nový promo materiál?

(a on si s tím nedá pokoj)

#4 iHyi
9.1.2015 | 2:22:39
iHyi

#3 Kafka Tamura: Přesně tak, „starý“ design dělat nebudeme, abychom pak za chvíli zase předělávali, takže čekáme na nový matroš :-)

#5 Kafka Tamura
webmaster
9.1.2015 | 9:31:49
Kafka Tamura

#4 iHyi: Woohoo

9.1.2015 | 9:58:06
TOMASH

Snad tam bude menej prvkou absurdnej komedie a menej dementnych policajtov ako v 1. serii.

#7 Kafka Tamura #8 Kafka Tamura
10.1.2015 | 13:07:43
Kafka Tamura

#6 TOMASH: Náhodou „Odenkirk“ byl výborný tupoun… a „Hanks“ chtěl být vždycky přece jen pošťákem :D U tatíka Molly se takového trouby myslím obávat nemusíš, přece jen to je stará škola, která si snad nebude s nikým a ničím brát servítky (na což předpokládám a doufám nakonec doplatí… viz jeho handicap jeho staršího já).

10.1.2015 | 19:15:05
Kafka Tamura

#6 TOMASH: A meněj absurdního humoru? No to snad ne, ten tam prostě patří a je to to, co mimojiné dělá Fargo Fargem… no, jestli ti tam vadí, tak předpokládám, že původní film pro tebe asi žádným kultem nebude, co?

10.1.2015 | 19:23:08
EMA.Беликов

jeeeee ron swansooooooon

10.1.2015 | 19:35:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Somebody to Love

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @AllyB, @roundcube, @KevSpa, @téčko171, @Lucifrid

Sedí na verze:

  • S03E10.HDTV.x264-SVA
  • S03E10.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S03E10.WEBRip.X264-RARBG
  • S03E10.1080p.WEB­Rip.X264-DEFLATE
  • S03E10.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Fargo

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Třetí série

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Před námi jsou poslední dvě epizody třetí série a podle tvůrce Noaha Hawleyho to možná budou zároveň poslední dva díly celého seriálu. Z jakého důvodu nejspíš Fargo skončí?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás