Fargo Ewan McGregor získal Zlatý glóbus

Ewan McGregor získal Zlatý glóbus

Ewan McGregor získal Zlatý glóbus

Třetí řada Farga se dočkala během udílení Zlatých glóbů jediného ocenění, a to pro nejlepšího herce v minisérii. Z něj se radoval Ewan McGregor za výkon v dvojroli bratrů Stussyových. Podívejte se na jeho děkovnou řeč.

18 0
9.1.2018

Ze tří nominací nakonec Fargo zvítězilo v kategorii nejlepšího mužského hereckého výkonu v minisérii nebo televizním filmu. Ewan McGregor byl právem oceněn za dvojroli Emmita a Raye Stussyových. Ve své děkovné řeči nezapomněl poděkovat ani své manželce Eve, se kterou se rozešel kvůli vztahu s Mary Elizabeth Winstead, s níž se seznámil právě při natáčení třetí série Farga.

Thumbnail Play icon

Diskuze /3

téčko171

Jedině Obi-Wan Kenobi si může dovolit v jedné děkovné řeči poděkovat exmanželce a zároveň i ženě, kvůli které ji opustil. :D

#2 KevSpa #3 Golradir
webmaster
9.1.2018 | 13:42:08
KevSpa

#1 téčko171: Musela jsem se tomu smát. :D

webmaster
9.1.2018 | 13:58:09
Golradir

#1 téčko171: A pak, že žil celou dobu na Tatooinu v celibátu :D

9.1.2018 | 18:23:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Čtvrtá série

Čtvrtá řada se bude odehrávat v minulosti

Čtvrtá řada se bude odehrávat v minulosti

Tvůrce Farga Noah Hawley poskytl první informace o ději čtvrté série, které bychom se měli dočkat příští rok. Přestože má zatím jen hrubou představu, už teď je jisté, že příběh bude zasazen do minulosti.

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze třetí série

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí a pravděpodobně i poslední řada Farga je za námi. Nastal tedy čas ohlédnout se za ní v naší redakční recenzi. Jak se nám tato série, ve které herecky kralovali Ewan McGregor, Carrie Coon, David Thewlis a Mary Elizabeth Winstead, líbila?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás