Fargo
94/100 - 223×

Fargo

Seriál Fargo volně navazuje na stejnojmenný film bratří Coenů z roku 1996. V každé sérii se vrací do drsného kraje, aby odvyprávěl vždy jiný, ale některými linkami stále propojený příběh plný černého humoru a bizarních postaviček.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
5 sezón | FX | 60 minut
žánr
Drama, Krimi
hrají
Billy Bob Thornton (Lorne Malvo), Martin Freeman (Lester Nygaard), Allison Tolman (Molly Solverson), Bob Odenkirk (Bill Oswalt), Colin Hanks (Gus Grimly), Oliver Platt (Stavros Milos), Russell Harvard (Wes Wrench), Patrick Wilson (mladší Lou Solverson), Ted Danson (Hank Larsson), Jesse Plemons (Ed Blomquist), Kirsten Dunst (Peggy Blomquist), Jean Smart (Floyd Gerhardt), Jeffrey Donovan (Dodd Gerhardt), Bruce Campbell (Ronald Reagan), Brad Garrett (Joe Bulo)

Fargo se vrátí minimálně ještě jednou, stanice FX mu objednala pátou řadu

Fargo se vrátí minimálně ještě jednou, stanice FX mu objednala pátou řadu

Fargo čeká další pokračování, seriál se tak dočká už páté série. Kromě toho i tušíme, na co by se mohl zaměřit hlavní příběh.

13 0
18.2.2022

Už v době, kdy stanice FX vysílala poslední díly čtvrté řady, tvůrce Noah Hawley naznačil, že její poslední epizoda nebude posledním dílem celého seriálu. Nyní se jeho slova stala skutečností, protože stanice oznámila, že obnovila seriál Fargo pro pátou řadu. Té se pravděpodobně dočkáme někdy v průběhu příštího roku.

A na co by se měla zaměřit? Už dříve bylo naznačeno, že by se pokračování mohlo odehrávat v současnosti, to se nakonec stane realitou, protože děj nové série bude zasazen do roku 2019. Nevíme sice přesně, na co se bude soustředit, ale oficiální zdroje uvádějí, že se příběh bude zabývat otázkou „co když únos není únos a co když vaše manželka není vaše?“ Zní to jako typická fargovská zápletka.

(Fargo čekají další epizody. Kdo se hlavní role ujme tentokrát? Foto: FX)

Stanice FX dává v tomto ohledu volnou ruku samotnému tvůrci, protože seriál je prakticky vždy obnovován až na jeho přání. V minulosti byl osud seriálu několikrát nejistý, protože tvůrce oznámil, že neví, zda vznikne nějaká další řada. Prý to vždy závisí na tom, co ho napadne.

Jste rádi, že se seriál dočká další série? Myslíte si, že do hlavní role bude opět obsazena nějaká hvězda?

Zdroj článku: Deadline; Zdroj anotačního článku: FX

Diskuze /5

hyena

Takže sa to vráti k svojmu konceptu čo je parádna správa 4seriu som nevidel ale na túto 5sa tesiiiim

18.2.2022 | 11:19:34
Martrix

Prvni a druhá řadu super, třetí velmi dobrá…čtvrtou jsem po dvou dílech utnul. Takže záleží jak moc poleze do zadku odborům a pokrytcům, kteří bez vřískají o diskriminaci, pokud bení obsazení dostatečně colorfull a sexall.

#4 Amigo65
18.2.2022 | 13:43:11
BrianGee

Snad bude lepší než 4.

redaktor
19.2.2022 | 19:28:31
Amigo65

#2 Martrix: Ale to je dneska všudypřítomné, kazí to dojem téměř ze všeho. Dokonce i v Picardovi udělali z Šesté lesbu. Je to prostě na h…o!!!

13.5.2022 | 7:54:54
alex62

Obsazení vypadá slušně ;-) Juno Temple, Jon Hamm a Jennifer Jason Leigh

8.6.2022 | 10:08:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama