Fargo Místo, čas, propojení a další novinky o třetí řadě Farga

Místo, čas, propojení a další novinky o třetí řadě Farga

Místo, čas, propojení a další novinky o třetí řadě Farga

Je tomu teprve několik dní od chvíle, kdy skončila druhá řada seriálu Fargo, a již známe řadu podrobností o řadě třetí, která nás čeká za dva roky. Řadu novinek ohledně času, místa a dalších podrobnostech uvedl pro Entertainment Weekly sám tvůrce Noah Hawley.


11 1
29.12.2015

Třetí série Farga se ještě ani nezačala psát a tvůrce seriálové verze, Noah Hawley, má již nyní jasno, o čem bude, kdy se bude odehrávat, a kdo se v ní nejspíše objeví a neobjeví. Před nedávnem o tom mluvil pro Entertainment Weekly.

Nejprve se Hawley rozmluvil o čase, do kterého se chystá třetí sérii zasadit. K velkému zklamání řady fanoušků, které nadchla atmosféra starých časů sedmdesátých let, uvedl, že „je to modernější,“ později poté specifikoval časové období slovy: „Odehrává se to pár let po první sérii.“ A jak bylo odhaleno nedávno, půjde přesně o rok 2010. Třetí řada bude tak zasazena do období o čtyři roky později od událostí té první.


(Jaká ze známých tváří se vrátí i v příští sérii, zůstává zatím záhadou)

Přesto se podle Hawleyho postavy z první řady vrátí jen „potenciálně“. A to už jen kvůli tomu, že se mu zdá nesmyslné, aby násilí a podivnosti, které se ve Fargu a v jeho okolí dějí, potkaly jednu postavu více než jednou. Mimo to chce samozřejmě také držet dosud vystavěnou kostru a každou sérii vyprávět nový příběh nových postav.

Nicméně propojení mezi sériemi se na druhou stranu tvůrce tak nebrání, dokonce totiž uvedl: „Jednoznačně tam budou faktory, které budou náš příběh propojovat.“ To plánuje však Hawley zasadit do seriálu jen lehce, stejným způsobem, jakým v druhé řadě odkazoval na tu první a v té první na původní film, ze kterého vše vyšlo. Nic většího by alespoň zatím neměli diváci očekávat.

Jako poslední odhalil Noah Hawley rok návratu seriálu. Již nyní s jistotou potvrdil, že se Fargo na televizních obrazovkách neobjeví dříve než v roce 2017. Dvouroční pauzu odůvodnil následujícími slovy: „Je to zimní seriál. A my nemáme čas na to filmovat již tuto zimu.“ Nadcházející rok se tak budeme muset obejít bez – dle mnohých kritiků a diváků – nejlepšího seriálu v televizi.

(Ceonovského černého humoru se nedočkáme dříve než roku 2017)

Foto: FX

Diskuze /2

Kafka Tamura

Až 2017? Tak to přehnali.

4.1.2016 | 1:48:43
MaRRaSRoFl

2017? :O Smutný

8.4.2016 | 21:00:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S03E10: Somebody to Love

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @AllyB, @roundcube, @KevSpa, @téčko171, @Lucifrid

Sedí na verze:

  • S03E10.HDTV.x264-SVA
  • S03E10.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S03E10.WEBRip.X264-RARBG
  • S03E10.1080p.WEB­Rip.X264-DEFLATE
  • S03E10.1080p.WEB-DL.DD5.1.H264-RARBG

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Fargo

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Třetí série

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Před námi jsou poslední dvě epizody třetí série a podle tvůrce Noaha Hawleyho to možná budou zároveň poslední dva díly celého seriálu. Z jakého důvodu nejspíš Fargo skončí?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás