Fargo Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Třetí řada Farga bude pravděpodobně poslední

Před námi jsou poslední dvě epizody třetí série a podle tvůrce Noaha Hawleyho to možná budou zároveň poslední dva díly celého seriálu. Z jakého důvodu nejspíš Fargo skončí?

9 13
11.6.2017

Tvůrce Noah Hawley na televizním festivalu ATX v Austinu prozradil, že třetí řadou nejspíš Fargo skončí.

Nebyl jsem si jistý, že vůbec vznikne druhá a poté třetí série. Po konci první řady mi stanice FX řekla, že pokud chci, můžu seriál ukončit. V tomhle stylu dokážete vymýšlet jen určité množství příběhů. A já tenhle styl vyprávění miluji, ale žádné nové nápady zatím nemám. Takže si pořádně užijte třetí sérii, protože je nejspíš poslední.


Foto: FX

Noah Hawley se momentálně na stanici FX věnuje tvorbě seriálu Legion, který se dočká druhé série. Je možné, že po jejím skončení bude mít přece jen čas a chuť se k Fargu vrátit. Podle všeho je budoucnost seriálu závislá čistě na něm.

Diskuze /5

Romix01

Ale to snad ne :(

11.6.2017 | 11:53:06
Nyck

Ačkoliv mi třetí řada moc nesedí (čímž netvrdím, že je špatná), tak by to byla velká škoda, protože Hawley umí. :)

11.6.2017 | 13:33:07
LHopper

Mam tento serial moc rad a prvni co me napadlo bylo taky – to snad ne. Na druhou stranu jsem rad, ze ma nekdo rozum a kdyz vidi, ze nema ten spravny napad, tak se pri honbe za penezma nesnazi za kazdou cenu neco vypotit… Ocenuji a doufam, ze nakonec napad bude a pokrcovani bude. radeji pozdeji a se stavajici kvalitou!

#4 Blom
12.6.2017 | 8:27:59
Blom

#3 LHopper: Naprosto souhlasím. Je to sice škoda, ale taky nemám rád, když seriál upadne postupem času na kvalitě jenom proto, aby se z něj vydojilo maximum.

13.6.2017 | 11:33:22
obregon1975

To kvituju, bohudík se z toho nestane druhá Hra o trůny nebo Vikingové…

14.6.2017 | 19:25:22
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Trailer ke čtvrté sérii

Thumbnail Play icon

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Recenze třetí série

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí a pravděpodobně i poslední řada Farga je za námi. Nastal tedy čas ohlédnout se za ní v naší redakční recenzi. Jak se nám tato série, ve které herecky kralovali Ewan McGregor, Carrie Coon, David Thewlis a Mary Elizabeth Winstead, líbila?

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás