Fargo Gus Grimly

Gus Grimly

Gus Grimly

Gus je policistou v Duluthu.

Sezóny 1
2014 - 2014

Gus je policistou v Duluthu. Sní o tom, že vyřeší nějaký velký případ. Je otcem dvanáctileté dívky a vše, co chce, je udělat ráno punč a večer se vrátit domů.

Jeho život se ale zkomplikuje v momentě, kdy přes Duluth táhne v noci Lorne Malvo. Z pocitu strachu ho nechá jít. Toto rozhodnutí ho poté pronásleduje, a když osud přináší Malvoa zpět do města, vyplňují se Gusovy nejhorší noční můry.


(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lucifrid

S Molly asi nejoblíbenější postava.

webmaster, korektor
29.12.2018 | 20:53:14

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Čtvrtá série

Čtvrtá řada se bude odehrávat v minulosti

Čtvrtá řada se bude odehrávat v minulosti

Tvůrce Farga Noah Hawley poskytl první informace o ději čtvrté série, které bychom se měli dočkat příští rok. Přestože má zatím jen hrubou představu, už teď je jisté, že příběh bude zasazen do minulosti.

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Farga a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Recenze třetí série

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí série Farga očima redaktorů Edny

Třetí a pravděpodobně i poslední řada Farga je za námi. Nastal tedy čas ohlédnout se za ní v naší redakční recenzi. Jak se nám tato série, ve které herecky kralovali Ewan McGregor, Carrie Coon, David Thewlis a Mary Elizabeth Winstead, líbila?

Nejoblíbenější postavy

Momentka

Momentka

Narozeniny

Sledujte nás