Farscape
89/100 - 40×

Farscape

Jen si to představte. Letíte si známým vesmírem, už máte skoro padla a najednou vás vcucne červí díra a vyplivne vás bůhví kde. A to je jen začátek. Červí díry jsou potenciálně velmi mocná zbraň a jak to tak vypadá, mohli byste pro místní být prostředkem k jejich ovládnutí, ať jste si toho vědomi nebo ne. No, naštěstí nemusíte vesmírem utíkat sami, s pár různorodými uprchlíky vás vydá tak akorát na posádku živého vesmírného plavidla Moya.

USA | 1999 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 60 minut
žánr
Mysteriózní, Sci-fi

S04E22: Bad Timing

S04E22: Bad Timing

S jejich nízkými sklady Crystherium musí Scarrans cestovat na Zemi skrz červí díru, aby doplnili své zásoby, protože tam rostou ty květiny.

cz sk
21.3.2003
1 hodina

S pomocí Pilota se Crichton snaží zhroutit červí díru vedoucí zpět na Zemi.

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Posádka v čele s Johnem musí přijít na způsob, jak zabránit napadení Země. Pilot upozorňuje Johna že jeho nervová soustava s pohybovou má značnou prodlevu, to co se snaží udělat mu nepůjde. Na plánu se shodnou všeci, musí sebou vzít Pilota, aby se to podařilo. Moya bude bez Pilota, ale ručně ovládána. Podaří se toho dosáhnout, ale s obtížemi. John chce být s Aeryn mimo dosah lodi, aby si mohli spolu promluvit, ale cizí rasa zasáhne do jejich životů. Zoufalý křik D'Arga vypovídá o tom co se s nimi stalo…
Neuvěřitelnej díl, ke konci to byla síla.

14.2.2021 | 21:59:32
PatrickD

Tak takový konec řady jsem opravdu nečekal:(

2.9.2017 | 7:04:59

Filtr seriálů
Reklama