Farscape
89/100 - 40×

Farscape

Jen si to představte. Letíte si známým vesmírem, už máte skoro padla a najednou vás vcucne červí díra a vyplivne vás bůhví kde. A to je jen začátek. Červí díry jsou potenciálně velmi mocná zbraň a jak to tak vypadá, mohli byste pro místní být prostředkem k jejich ovládnutí, ať jste si toho vědomi nebo ne. No, naštěstí nemusíte vesmírem utíkat sami, s pár různorodými uprchlíky vás vydá tak akorát na posádku živého vesmírného plavidla Moya.

USA | 1999 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Syfy | 60 minut
žánr
Mysteriózní, Sci-fi

S05E02: The Peacekeeper Wars (2)

S05E02: The Peacekeeper Wars (2)
cz sk
18.10.2004
1 hodina

Chceš doplnit něco k profilu epizody?

Pokud si myslíš, že je obsah u tohoto dílu nedostatečný, nepřesný nebo příliš krátký, tak nám pošli svůj vlastní. My jej rádi doplníme.
Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
choudys

Válka jede na plný obrátky. Dotýká se všech. Po útěku od Scarranů jsou Moya s posádkou uvězněni na vodní planetě, v chrámu dojde k nejtěžšímu boji, při němž Aeryn porodí. Jeden z posádky je težce raněn, aby se ostatní dostali pryč, brání je do svého konce. Když se vrací na Moyu, čeká na Johna překvapení. Driody postavili podle jeho návrhu stroj, kterým on dokáže přivézt všemi hledanou zbraň červí díry. Nedávají mu na výběr, než tuto ultimátní zbraň použít. Teprve na pokraji zkázy jsou ochotni stvrdit mír. John ukončí zbraň, a jsou mu vyjmuty Prastarým znalosti o červích dírách, je v komatu. Po čase se probouzí a spolu s Aeryn ukazuje svému synu mlhovinu.

15.2.2021 | 11:11:26

Filtr seriálů
Reklama