Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 76×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Paulina Chávez (Flora), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind Haleová (první řada)), Miranda Richardson (Rosalind Haleová (druhá řada)), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Jacob Dudman (Sam Harvey)

S01E06: A Fanatic Heart

S01E06: A Fanatic Heart

Během toho co Alfeané bojují o přežití, je odhalena pravda o osudu Bloom. Dokáže porazit Sežehnuté nebo zlo přemůže magii?

cz sk
22.1.2021
53 minut

Základní info:

Režie: Stephen Woolfenden
Scénář: Brian Young
Herci: Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Eva Birthistle (Vanessa Petersová), Robert James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Josh Cowdery (Mike Peters), Leah Minto (Kat), Alex Macqueen (Ben Harvey), Jacob Dudman (Sam Harvey), Pom Boyd (Doris), Sean Sagar (Marco), Kate Fleetwood (královna Luna), Ken Duken (Andreas), Adam Karim (ohnivá víla), …

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RedRose

Vyjímečně souhlasím, že je 6 dílů málo, Přesto, že se to tak nějak pomalu rozjíždělo a první polovina série, byla takový slabší průměr. Škola a všechno kolem toho světa za záclonou, mohlo být rozvedeno trochu víc. Závěrečný „převrat“ se mi moc nelíbil, ale asi to byl záměr.

24.2.2021 | 2:13:19
Sheeku

Jako je to zajímavý ale 6 dílu je fakt málo. Mohlo to byt delší a víc rozvinutý. Ten konec jsem nečekala teda

15.2.2021 | 17:02:12
seppi

A tak jako fajn seriál, jen by tam fakt mohlo být více věcí zobrazených..to fakt mají jednu „lekcí“ a pak celý den volno ?? to je tam vážně jen tělocvikář, zahradník, kuchařka a ředitelka ?? Skoky v ději cca o týden :O a taky hezká ukázka jak se děti chovají k autoritám (učitelům) nebo návod ?? … Ale jinak fajn pohodovka..jen ať je pokračování a nějaké zlepšení :)

7.2.2021 | 23:57:09
Makavelina

A mě se to líbilo a já chci další sérii

7.2.2021 | 0:00:50
doomhammer

Zatial sa mi to docela páči :D Len fakt dúfam že budú dalšie série lebo to jednoducho nemôžu nechať s tímto koncom…

27.1.2021 | 17:58:08
tominotomino

Celý seriál se povedl, ale souhlasím, že by mu slušelo spíše tak 10 epizod, abychom viděli i něco víc z jejich školních hodin. Doufám, že se dočkáme další série.

webmaster
25.1.2021 | 19:39:03
SaDiablo

tyvado, dobře napakovaný finále. akorát mi chybělo vidět, jak se učí, zkoušky žádný asi, a přijde mi zvláštní, že studenty nemají rozdělený podle toho, jaký živly ovládají. protože takhle to vypadalo jako jeden velkej chaos. doufám, že bude pokračování a že uvidíme, jak se naučí spojit ty svoje živly a položí rosalind na lopatky. :)

doufám, že farah nějak ožije :D, byla by škoda, kdyby se nevrátila.

25.1.2021 | 13:26:28
witcherrr

Povedený seriál, jen mě ta poslední bitva moc nezaujala, křídla a magie vypadali spíš jako lasery, než ohnivá magie a nevím, 6 dílů je prostě málo, lepší je 8–10. :D

24.1.2021 | 10:00:49
honza03

Hodně příjemné. Doufám že bude druhá serie.

23.1.2021 | 1:12:56

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Titulky / dabing

Epizoda S02E07: All the Wild Witches

cz100%
DOKONČENO

Obě řady seriálu si na českém rozhraní Netflixu můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Netflixu.

Reklama

Nepropásněte...

Pět nových herců ve druhé řadě

Pět nových herců ve druhé řadě

V druhé řadě se seznámíme s novými postavami. V prvé řadě to bude víla Flora a specialisti Sebastian a Grey. Dojde ale bohužel k přeobsazení dvou postav z první série.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama