Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
77/100 - 57×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Pauza
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Alex Macqueen (Ben Harvey), Jacob Dudman (Sam Harvey)


Fate: The Winx Saga - Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
DelenaForever

Čekala jsem teda víc, když se o tom seriálu tak mluví. Velké zklamání.

6.3.2021 | 1:08:56
default

Předpokládám, že tento seriál je oblíbený že stejného důvodu jako Gambit nebo Sabrina – šukézní zrzka. A příběh už je jen náplast. :)

2.3.2021 | 2:30:47
safiradrak

Snažila jsem se, fakt jsem se snažila oblíbit si hlavní postavu (Bloom), protože seriály podobného ražení mám celkem ráda…ale to nešlo, po pár dílech jsem to musela vzdát. 90% dílu sestávalo z intenzivních pohledů z očí do očí (Bloom a Skye) a fňukání hlavní hrdinky, to už se nedalo vydržet. Možná se k tomu někdy v budoucnu vrátím, ale zatím teda rozhodně ne…

16.2.2021 | 14:29:22
SaDiablo

má to svoje mouchy, ale jinak v pohodě oddechovka, u který jsem nečekala žádný intelektuální jiskření. :D

2.2.2021 | 11:00:16
Samuel-El

Plus: Charaktery a ich vývoj. Minus: Vyobrazenie sveta a kostýmy. Celé to začína záberom na školu, ktorá vyzerá ako každý druhý dom v Anglicku a všetci sú oblečení úplne normálne. Potom sa dozvie, že vlastne je v Inej Ríši. Začnete pozerá, že OK a v čom je táto ríša iná? V ničom. Rovnaká architektúra, móda a technológie. A to je ten problém. Prečo je to vlastne iná ríša a nie je to normálna na Zemi? Ale fakt prečo? Oberá to seriálu na uveriteľnosti a pôsobí hrozne lacne. A potom sú tu kostýmy. Boli úplne obyčajné. Ničím neukazovali, že toto je ríša mágie. V Sabrine sme aspoň videli, že kto je z Akadémie alebo z Pekla. Ale tu? Sklamanie. Oproti iným fantasy, ktoré mali menší rozpočet (Magicians) je toto najviac odfláknutý potenciál seriál. Na záver:Príbeh=ty­picky Netflix.

26.1.2021 | 21:00:10
Zavislak

Napínavo spracované fantasy, mne sa to veľmi páčilo.

25.1.2021 | 2:36:20
honza03

Příjemná nenáročná fantasy. Trochu podobný styl jako u Řádu.

23.1.2021 | 11:27:12

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama