Fate: The Winx Saga (Winx Saga: Osud)
78/100 - 69×

Fate: The Winx Saga(Winx Saga: Osud)

Seriál představuje adaptaci animovaného fantasy seriálu Winx Club. Příběh se zaměřuje na pět mladých víl, které právě studují na kouzelné škole, kde se musí naučit přežívat jak mezi studenty, tak i mezi nestvůrami, které ohrožují jejich životy.

Itálie | 2021 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Drama, Fantasy
hrají
Abigail Cowen (Bloom), Hannah van der Westhuysen (Stella), Precious Mustapha (Aisha), Eliot Salt (Terra), Elisha Applebaum (Musa), Danny Griffin (Sky), Sadie Soverall (Beatrix), Freddie Thorp (Riven), Rob James-Collier (Saul Silva), Lesley Sharp (Rosalind), Eve Best (Farah Dowlingová), Theo Graham (Dane), Alex Macqueen (Ben Harvey), Jacob Dudman (Sam Harvey)

Dane

Dane

Specialista v prvním ročníku.

Sezóny 1
2021 - 2021

Dane je specialista, který nastoupil do prvního ročníku na škole Alfea. Kamarádí se dlouhou dobu s Terrou, která se s ním chtěla dát dohromady i romanticky. Danea ale zaujal starší specialista Riven a jeho vztah se zlobivou Beatrix. V průběhu první řady se s nimi sblížil a začal k nim vzhlížet. Což bylo také důvodem, proč věřil Beatrix i poté, co byla uvězněna za vraždu Calluma. Na konci první řady ho a Rivena Beatrix představila své mentorce Rosalind.

(Foto: Netflix)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Divný chlapec toto.

redaktor
25.8.2021 | 14:23:43
tominotomino

S touhle postavou to bylo jako na houpačce a myslím, že s ním tvůrci trochu až moc „blbli“. I kvůli němu si myslím, že to mělo mít trochu víc epizod, aby pořádně ukázaly i jeho motivy a trochu osvětlili jeho jednání. Protože v jedné scéně se vysmíval Teře, v další se s ní normálně bavil, pak koukal po Rivenovi, pak po Beatrix, pak zase měl blízko k Teře, pak zase k Rivenovi, pak kašlal na všechny kromě Beatrix atd… Ani mi nepřišlo, že by ho Beatrix až tak zajímala, spíš ho možná nějak očarovala, ale to by se zas během toho očarování nechoval sem tam i normálně, když se třeba bavil s Terrou. Prostě nevím, co si o něm pořádně myslet.

webmaster
28.1.2021 | 18:46:21

Titulky / dabing

Epizoda S01E06: A Fanatic Heart

cz100%
DOKONČENO

Všech šest epizod si na českém rozhraní Netflixu můžete pustit jednak s českým dabingem, jednak v originálním změní s českými titulky. Seriál najdete v nabídce Netflixu.

Nepropásněte...

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Bloom se s kamarádkami vrátí příští rok

Seriál na Netflixu zabodoval a za necelý měsíc od premiéry došlo k prodloužení seriálu pro druhou řadu. Vrátíme se tak i podruhé na Alfeu a uvidíme, jak si Bloom a ostatní víly poradí pod novým vedením školy.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama